Stolár (operátor nárezového centra / olepovačky hrán)

LITMAR, s.r.o.

Miesto práce
Košická 8566, Prešov-Solivar
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2022
800 - 1 500 EUR/mesiacSkutočné platové ohodnotenie sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta. Uvedená suma je len informatívna a vybraní kandidáti budú ohodnotení priamo na pohovore. V prípade živnosti 6 € - 11 € / hod. v závislosti od výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava materiálu pre spracovanie v nárezovom centre,
- obsluha nárezového centra pre pílenie veľkoplošných materiálov (DTD, MDF a pod.),
- obsluha olepovačky hrán,
- kompletizácia zákazky, jej balenie a príprava k expedícii.

- dochádzkový bonus, príspevok na stravné, zamestnanecké zľavy, vernostná prémia za odpracované roky, po skúšobnej dobe kvartálne prémie na základe výsledkov firmy...

Vaše životopisy a motivačné listy prosím zasielajte na email [email protected] a do predmetu emailu uveďte názov pozície.
Budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Operátor drevárskej a nábytkárskej výroby, stolár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax min. 2 roky v odbore výroby nábytku a drevených výrobkov,
- počítačové znalosti na úrovni mierne pokročilý,
- prax vo vedení VZV výhodou, nie však podmienkou,

Všetky informácie o firme LITMAR, s.r.o. sú dostupné na www.litmar.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3329889  Dátum zverejnenia: 3.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac