Skladník - obsluha VZV

LITMAR, s.r.o.

Miesto práce
Košická 8566, Prešov-Solivar
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiac- v prípade živnosti 6 €/ hod., po 3-mesiacoch 7 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha VZV a ručných paletových vozíkov,
- prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu,
- umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených,
- komunikácia s oddelením odbytu pri objednávaní tovaru,
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok,
- balenie tovaru a jeho príprava na expedíciu,
- ostatné manipulačné práce v sklade,
- udržiavanie poriadku v sklade,
- podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva na sklade,
- rozvoz tovaru odberateľom.

-dochádzkový bonus, príspevok na stravné lístky, zamestnanecké zľavy, po skúšobnej dobe kvartálne prémie na základe výsledkov firmy...

životopis v sj podmienkou: prosíme zaslať ho na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zamerané na komponenty na výrobu nábytku

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-platný preukaz na VZV podmienkou, a tiež prax vo vedení VZV 2 roky; pracovné skúsenosti v sklade sú výhodou...

Všetky informácie o firme LITMAR, s.r.o. sú dostupné na www.litmar.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3186202  Dátum zverejnenia: 2.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac