Ekonóm pre oddelenie kolektívnej správy práv a zahraničných vzťahov

LITA, autorská spoločnosť

Miesto práce
Mozartova, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac950 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého tímu hľadáme samostatného a zodpovedného človeka na pozíciu ekonóma. Ponúkame možnosť sebarealizácie, práce na zaujímavých úlohách z oblasti autorského práva, kultúry a umenia a spoluprácu so zahraničnými partnermi.

Hlavnou náplňou práce bude:
- komunikácia s klientmi (používatelia diel – komerčné aj nekomerčné subjekty pôsobiace na Slovensku, zahraničné spoločnosti, orgány štátnej správy),
- práca s ekonomickým softvérom
- vystavovanie odberateľských faktúr, vrátane kontroly a riešenia nespracovaných položiek,
- správa údajov v interných databázach,
- príprava podkladov (riešenie nezrovnalostí na faktúrach a predchádzanie ďalším problémom),
- analýzy aktuálneho stavu a prognózy do budúcna,
- úzka spolupráca so zamestnancami oddelenia kolektívnej správy a zahraničných vzťahov

- flexibilný pracovný čas,
- príspevok na vzdelávanie (ekonomicky orientované kurzy, online školenia),
- 4 dni voľna ročne navyše (formou sickday),
- možnosť návštevy kultúrnych podujatí,
- bohatá interná knižnica pre zamestnancov,
- práca v odvetví autorského práva, umenia a kultúry,
- mladý dynamický kolektív a príjemné pracovné prostredie, v ktorom prevládajú neformálne vzťahy, ochota pomôcť a podeliť sa o skúsenosti,
- zamestnávateľ rešpektujúci súkromný život zamestnanca,
- možnosť prichádzať s novými nápadmi a vylepšovať už existujúce postupy.

Prosíme kandidátov zaslať profesijný životopis a taktiež motivačný list na emailovú adresu [email protected]. Na motivačný list naozaj prihliadame, určite ho preto pošlite aj keby mal byť stručný.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, fakturácia, účtovníctvo, financie (vysokoškolské vzdelanie nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový hráč, ktorému nechýba schopnosť pracovať aj samostatne,
- milovník poriadku, ktorý má vzťah k administratíve a tabuľkám
- detailista, ktorý si všíma veci, iniciatívne prichádza s nápadmi a aktívne rieši problémy.

Táto pozícia urobí veľkú radosť niekomu, kto hľadá prácu v zaujímavej oblasti (autorské právo, umenie) a v príjemnom kolektíve.

LITA, autorská spoločnosť, je občianske združenie autoriek a autorov z oblasti literatúry, divadla, audiovízie a výtvarného umenia. Usiluje sa o zlepšenie postavenia autorov a dosiahnutie spoločenskej zmeny v otázke dodržiavania autorských práv.

Misiou LITA je odbremeniť autorov od administratívnej záťaže spojenej s ich prácou. Zároveň im pomáhať uzatvárať licenčné zmluvy a získavať férové odmeny za ich tvorbu. LITA spolupracuje s divadlami, vydavateľstvami, knižnicami, televíziami a inými organizáciami a aktívne podporuje kultúrne dianie na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3682636  Dátum zverejnenia: 26.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac950 €