Čašník/ čašníčka/-hlavný čašník/ hlavná čašníčka

Liptovské dvory, s.r.o.

Jánska dolina 438, 032 03 Liptovský Ján, Žilinský kraj, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Námestovo, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Poprad, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sebavedomú osobu, ktorá sa cíti dobre tam kde je zábava, pohyb, ruch a mladý kolektív. Má bystrý zrak a všíma si detaily okolo seba. Rada a s úsmevom komunikuje s ľuďmi a samozrejme jej musí záležať na kvalitnom a chutnom jedle, ktoré rada ochutná a ponúkne našim hosťom. Záleží jej na pracovnom prostredí a férovom prístupe. Organizovanie práce a dohliadanie na plynulý chod reštaurácie a baru.

Práca v super partii, príjemné a priateľské prostredie kde môžete stretnúť zaujímavých ľudí, flexibilné odmeňovanie na základe osobného prístupu k práci. Ponúkame: stravovanie, využívanie Relax centra, v prípade potreby možnosť zamestnaneckého ubytovania, všetko ZDARMA!

Svoju žiadosť so životopisom zasielajte na info@liptovskydvor.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

priateľské vystupovanie - práca s úsmevom na tvári, profesionálna a sebavedomá komunikácia, radosť z osobného rastu a chuť sa učiť nové veci a zavádzať ich do praxe, ochota pomôcť, odolnosť voči stresu, tímový hráč, lojálnosť, samostatnosť, cit pre detail

Hotel**** Liptovský Dvor je ocenený ako 2. najlepší hotel na Slovensku v kategórii malých hotelov. Sme rodinný hotel poskytujúci nadštandardné služby v Nízkych Tatrách. Máme radi zábavu a ľudí a naši spolupracovníci sú pre nás partneri rovnako ako naši hostia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel**** Liptovský Dvor
Jánska dolina 438
032 03 Liptovský Ján
ID: 2546957   Dátum zverejnenia: 6.10.2017