Pracovník distribúcie - Vodič sk. B, Ružomberok

Liptovská potravinárska spoločnosť, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacročný bonus a ďalšie zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- rozvoz tovaru klientom vozidlami do 3,5t
- nakládky (v depe) a vykládky tovaru (u zákazníka)
- komunikácia s klientom na odbernom mieste ohľadom dodávky
- príjem reklamácií

- stravné náhrady
- zaškolenie v rámci adaptačného procesu
- priateľská atmosféra v profesionálnom prostredí
- otvorená komunikácia, férové jednanie
- zľava na firemné produkty
- stabilná spoločnosť s 20 ročnou históriou

Pracovná doba je pondelok až piatok, podľa smien- nedeľa v noci. Keďže naše produkty musíme dodať zákazníkom čo najčerstvejsie, začíname s rozvozom v skorých ranných hodinách (už od 2:00 hod ráno, príplatky za nočnú prácu sú samozrejmosťou).
V rámci motivačných progamov pre zamestnancov ponúkame ročné odmeny, firemné produkty zadarmo a rôzne firemné spoločenské akcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

- vodičský preukaz sk. B
- prax na obdobnej pozícii
- fyzická zdatnosť
- profesný preukaz - výhodou
- časová flexibilita
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Liptovská potravinárska spoločnosť vznikla v roku 2010. Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou očistených surových a varených zemiakov a zeleniny. Našimi zákazníkmi sú prevažne veľkoobchody, maloobchody, reštaurácie, hotely, školské jedálne, pekárne a iné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4096726  Dátum zverejnenia: 21.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac