Veterinárna sestra

LIONVET s.r.o.

Miesto práce
Veterná 2, Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacMzda: základ od 800-1200,- Eur Platové ohodnotenie závisí od dĺžky praxe, skúseností a osobného prínosu a entuziazmu pre prácu na klinike. K základnej zložke sa navyše pripočítavajú príplatky za víkendy a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zahŕňa:
-fixácia zvierat (nebáť sa fixovať zviera, s ohľadom na zdravie a bezpečnosť zvieraťa ako aj ošetrujúcich osôb, brať do úvahy stavbu tela ako aj emočné rozpoloženie zvieraťa),
-asistencia pri operačných zákrokoch, predoperačná príprava, pooperačná starostlivosť
-sledovanie dostatočných skladových zásob, exspirácii a správneho skladovania liekov,
-sterilizácia chirurgických nástrojov (čistenie, balenie, obsluha sterilizátora, čistenie prípravnej a operačnej miestnosti)
-práca s laboratórnymi prístrojmi (príprava, prípadne vyšetrenie vzorky- odovzdanie výsledkov vyšetrujúcemu vet. lekárovi)
-komunikácia s klientom: telefonická, emailová, osobná (termíny, vyúčtovanie klienta)
-iné nevyhnutné práce (vyčistiť klietky, vyvenčiť zviera, sledovať infúzie, byť čo najviac dosiahnuteľný pre prípad nutnej pomoci vet. lekára)
-práca zahŕňa okrem náplne veterinárnej sestry aj zastupovanie recepčnej počas jej neprítomnosti: objednávanie, registrácia pacientov do čakacieho systému, predaj doplnkových veterinárnych prípravkov, krmiva, vystavenie a vyúčtovanie faktúry (hotovosť, terminál), vybavovanie telefonátov, ak je to nutné aj príprava podkladov pre účtovníka, spracovanie uzávierky vo virtuálnej pokladni (treba byť v obraze, pre prípad potreby záskoku)
-participácia pri inventarizácii liekov a doplnkového tovaru.
-neoddeliteľnou súčasťou práce je sledovanie interného informačného systému, ktorý poskytuje vzdelávanie a návody k uľahčeniu tvojej práce. Oznamy je potrebné priebežne sledovať a zachytávať informácie, ktoré sa týkajú tvojej práce a následne sa nimi riadiť.

Ponúkame:
-motivujúce platové ohodnotenie,
-10 a viac dní plateného voľna,
-interné vzdelávanie,
-možnosť sebarealizácie, vítame nové nápady a osobný prínos
-moderné vybavenie,
-príjemný pracovný kolektív,
-benefity pri starostlivosti o vlastné zvieratá,
-výhody pri nákupe u obchodných partnerov,
-možnosť parkovania a dobrá dostupnosť IHD (10 min), blízkosti zastávky potraviny Tesco, lekáreň, železničná stanica 20-30 min chôdzou
-zázemie pre zamestnancov, kuchynka na ohriatie vlastnej stravy, kávovar, pitný režim, občerstvenie, na jar a v lete obedy v krásnej záhrade

Požadujeme:
-min. SŠ vzdelanie, (vzdelanie a prax v odbore humánnej zdravotnej sestry alebo kynológie veľkou výhodou)
-kladný vzťah k zvieratám
-empatia (schopnosť ústretovej komunikácie s klientom, správne zvládnuť aj emočne vypäté situácie)
-flexibilita, nekonfliktnosť (práca je na zmeny, ktoré treba občas vymeniť, ochota navzájom si s kolegami vychádzať v ústrety a pomáhať si),
-ochota učiť sa nové veci, byť otvorený novým metódam, zmenám na zefektívnenie práce,
-organizačné schopnosti, časový manažment, zvládnutie občasného náporu prac. povinností,
-anglický prípadne nemecký jazyk na základnej komunikačnej úrovni,
Hľadáme empatickú, praktickú osobu, veselého kamaráta do partie, ktorý si dokáže správne zoradiť priority, vie pracovať aj pod občasným tlakom, a stále zostane nad vecou a bude pre neho/ňu na prvom mieste pohoda na pracovisku a hlavne pohoda ošetrovaných alebo hospitalizovaných zvierat a spokojnosť našich klientov.
-pred smenou príchod s rezervou na prezlečenie sa
-hľadáme empatickú, praktickú osobu, veselého kamaráta do partie, ktorý si dokáže správne zoradiť priority, vie pracovať aj pod občasným tlakom, a stále zostane nad vecou a bude pre neho/ňu na prvom mieste pohoda na pracovisku a hlavne pohoda ošetrovaných alebo hospitalizovaných zvierat a spokojnosť našich klientov.

Sme tím mladých lekárov a asistentov, príjemne naladení, s motiváciou a chuťou sa zlepšovať. Kvalita našich služieb spočíva v spolupráci prepojených veterinárnych pracovísk. Máme zastúpenie kolegov rôznych špecializácií a tento dynamický kolektív neustále rozširujeme, pracujeme na svojich postupoch, pomáhame si a jednotlivé prípady spoločne konzultujeme. Spája nás snaha poskytovať najlepšie veterinárne služby a mať spokojných zákazníkov pri použití moderných postupov a technológií.
ID: 4706200  Dátum zverejnenia: 15.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac