Veterinárny asistent/asistentka

LIONVET s. r. o.

Miesto práce
Ružinovská 1/4814, 82102 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je asistencia lekárom v ambulancii, na operačnej sále, starostlivosť o hospitalizovaných pacientov a práca v laboratóriu.

Ponúkame:

• dlhodobú zmluvu na dobu určitú alebo neurčitú
• zaujímavé prípady a pestrú náplň práce
• milý a priateľský kolektív
• podpora ďalšieho vzdelávania a špecializácie podľa individuálneho záujmu
• atraktívne platové ohodnotenie /podľa skúseností a osobného prístupu/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme ukončené vzdelávanie - SOŠ, najlepšie veterinárne, ale nie je podmienkou, očakávame aj flexibilitu, spoľahlivosť, starostlivosť a nezávislosť, pracovitosť a citlivý vzťah nielen k pacientom, ale aj k klientom.

Cieľom našej veterinárnej ambulancie je taká starostlivosť o psov, mačky a ostatné malé spoločenské zvieratá, akú si klienti na Slovensku vždy priali.

V praxi to znamená poskytovanie komplexnej starostlivosti pre domácich miláčikov, vrátane prevencie a liečby v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou, bez dlhého čakania na vyšetrenie, s non-stop pohotovosťou pre naliehavé prípady a s využitím najnovších odborných poznatkov, postupov a technológií.

Naším cieľom je zdravý zvierací pacient a spokojný majiteľ.

Adresa spoločnosti

LionVet s.r.o.
Veterná 1370/2
90028 Ivanka pri Dunaji
ID: 3334009   Dátum zverejnenia: 13.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou