Strihač/strihačka psov

LIONVET s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:

- pozitívny vzťah ku zvieratám a k ľuďom

- znalosť minimálne základných strihov rôznych plemien

- strihanie mačiek a malých hlodavcov je výhodou

- prax min. 1 rok

- vlastné nástroje, stôl, šampóny, atď.

- základná znalosť PC

- živnosť

Ponúkame:

- zabehnutý salón v rámci veterinárnych kliník

- možnosť si slobodne vybrať časy strihania počas otváracích hodín dotknutých kliník

- viaceré benefity týkajúce sa veterinárnej starostlivosti pre vaše zvieratko

- zaujímavé finančné ohodnotenie

- milý a nápomocný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- schopnosť kreatívneho myslenia výhodou

- motorové vozidlo výhodou

Cieľom našej veterinárnej ambulancie je taká starostlivosť o psov, mačky a ostatné malé spoločenské zvieratá, akú si klienti na Slovensku vždy priali.

V praxi to znamená poskytovanie komplexnej starostlivosti pre domácich miláčikov, vrátane prevencie a liečby v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou, bez dlhého čakania na vyšetrenie, s non-stop pohotovosťou pre naliehavé prípady a s využitím najnovších odborných poznatkov, postupov a technológií.

Naším cieľom je zdravý zvierací pacient a spokojný majiteľ.

Adresa spoločnosti

LionVet s.r.o.
Veterná 1370/2
90028 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

ID: 3333998   Dátum zverejnenia: 3.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou