Veterinárny lekár/lekárka

LIONVET s.r.o.

Miesto práce
Ružinovská 1/4814, 82102 Bratislava-Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• veterinárneho lekára / lekárku s dokončeným vysokoškolským štúdiom

• dlhodobú zmluvu na dobu určitú alebo neurčitú

• zaujímavé prípady a pestrú náplň práce

• milý a priateľský kolektív

• podpora ďalšieho vzdelávania a špecializácie podľa individuálneho záujmu

• atraktívne platové ohodnotenie /podľa skúseností a osobného prístupu/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• 0-10 rokov praxe, najlepšie na klinike pre malé zvieratá (nie podmienkou)

• schopnosť samostatného riešenia klinických prípadov počas ordinačných hodín, pohotovostných a nočných služieb

• chuť k ďalšiemu vzdelávaniu a odbornému rastu

• pripravenosť riešiť komplexné medicínske problémy

• spoľahlivosť a tímový duch

• aktívny prístup a schopnosť pracovať pod tlakom

• priateľský vzťah k zvieratám a ľuďom

Sme tím mladých lekárov a asistentov, príjemne naladení, s motiváciou a chuťou sa zlepšovať. Kvalita našich služieb spočíva v spolupráci prepojených veterinárnych pracovísk. Máme zastúpenie kolegov rôznych špecializácií a tento dynamický kolektív neustále rozširujeme, pracujeme na svojich postupoch, pomáhame si a jednotlivé prípady spoločne konzultujeme. Spája nás snaha poskytovať najlepšie veterinárne služby a mať spokojných zákazníkov pri použití moderných postupov a technológií.
ID: 3333972  Dátum zverejnenia: 13.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou