Referent /manažér/ podpory obchodných činností

LIONS INDUSTRIES, s.r.o.

Miesto práce
Krížna, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacMzdové podmienky/brutto: 1000-1500 eur/ mesiac. Finálna výška mzdy bude stanovená na základe pracovných skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu v back office v medzinárodnom obchode a logistike vo vzťahu Business-to-Business (B2B). Sme spoločnosť, ktorá už takmer 20 rokov pôsobí ako dodávateľ prevažne pre nadnárodné pneumatikárske spoločnosti.

Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorého pracovnou náplňou bude:
· podpora nákupno-predajných aktivít spoločnosti a včasné
zabezpečovanie potrieb zákazníkov v súlade s uzavretými kontraktmi
· denná komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
· zabezpečovanie podkladov pre finančno-ekonomické procesy
spoločnosti
· organizácia a kontrola výkonu logistiky vo vzťahu k dodávateľom, odberateľom
a v skladoch v tuzemsku/prípadne zahraničí, plnenie plánu dopravy, dohľad
nad distribučnými činnosťami
· príprava a evidencia obchodnej dokumentácie
· zabezpečovanie a príprava dokladov v súlade s colnými, daňovými
a ostatnými všeobecne záväznými predpismi
· realizácia inventúr zásob dokladových aj fyzických
. možnosť ďalšieho rastu v oblasti produktového manažmentu, tvorby
marketingového mixu, podpory predaja a predpisov REACH

• Zamestnanie v stabilnej spoločnosti
• Skvelá príležitosť kariérneho rozvoja v oblasti tuzemského aj medzinárodného
obchodu
• Zaujímavá a rozmanitá práca s možnosťou riadiť si „svoju zákazku“
• Stabilne daný pracovný čas- u nás sa nadčasy nevyžadujú
• Budete súčasťou menšieho priateľského kolektívu, ktorý je ochotný poradiť a
zaučiť Vás
• Kompletné úvodné zaškolenie na danú pracovnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, chémia, obchod, logistika, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Predchádzajúce skúsenosti v oblasti logistiky, obchodu sú výhodou!

Pravidelná komunikácia v anglickom jazyku najmä písomnou formou. Ovládanie práce v systéme KROS OMEGA výhodou.
Pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov, ktorí sa neboja zodpovednej práce a štúdium brali vážne. Vyškolíme Vás !

LIONS INDUSTRIES je jednou z dôležitých priemyselných skupín so stabilnou pozíciou na medzinárodnom trhu. Špecializujeme sa na výrobu a dodávanie rozsiahleho portfólia špeciálnych gumárenských chemikálií pre našich klientov, ktorými sú prevažne nadnárodné spoločnosti pôsobiace v Európe, Ázii a USA.

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre:
European Headquarters
Krížna 46, 82108 Bratislava

Slovakia, EUROPE

www.lions-industries.com
!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x476c892f00ab2201:0xf6a29d9fd904d6a7!8m2!3d48.1563964!4d17.1262149?hl=sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4033911  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac