Ovládaš francúzsky jazyk? Poď si k nám privyrobiť - spracovanie e-mailov!

Lion Teleservices SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Murgašova 2, 010 01 Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Odmena do 6 €: 4 €/výkonová hodina + 2 € bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Ti vynikajúcu príležitosť využiť svoje nadobudnuté jazykové znalosti a pri tom si privyrobiť :-) na projekte pre zahraničného klienta.

Náplň práce:
- spracovávanie e-mailov vo francúzskom jazyku.

- prostredie medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- možnosť získania nových poznatkov
- moderné pracovné prostredie
- motivačné programy
- masáže na pracovisku
- bezplatná wifi pre zamestnancov
- firemné akcie, teambuildingy
- atraktívny finančný benefit "Employee tip"

Ak Ťa naša ponuka zaujala, zašli nám Tvoje CV. Na výberové konanie Ťa budeme obratom kontaktovať telefonicky! Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- francúzsky jazyk aktívne
- schopnosť pracovať samostatne

TELEPERFORMANCE - špecialista na svetovom trhu v oblasti riadenia vzťahov so zákazníkmi a v poskytovaní služieb kontaktných centier. Spoločnosť ponúka svoje služby v Slovenskej republike od roku 1999. Našim poslaním je udržanie vedúcej pozície prostredníctvom neustálej inovácie, ako aj nastavením najvyšších štandardov v službách a v podpore, ktoré poskytujeme našim zamestnancom, klientom a ich zákazníkom.
Napĺňaním týchto cieľov vedieme transformáciu v oblasti call centier. Meníme služby call centra z bežnej komodity na významnú strategickú hodnotu pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3187887  Dátum zverejnenia: 22.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Odmena do 6 €: 4 €/výkonová hodina + 2 € bonusy