Supervizor

Teleperformance CZ, a.s.

Místo práce
Bratislavská 1/6, Hodonín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 Kč + 5.000 Kč odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud se nebojíte vést tým a hledáte možnost se realizovat, je tato nabídka určena právě VÁM!

Co bude náplní Vaší práce?
•Vedení týmu pasivní infolinky
•Zodpovědnost za chod a výsledky projektu
•Zajišťování školení agentů a následná kontrola jejich výsledků
•Reportování výsledků a stavu projektu
•Vyřizování administrativy spojené s výkonem funkce

Co od Vás očekáváme?
•Mírně pokročilou znalost PC především programu excel
•Schopnost dotáhnout věci do konce a umět namotivovat tým
•Komunikativnost, spolehlivost, cílevědomost
•Praxe na vedoucí pozici (výhodou nikoli podmínkou)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
•Hlavní pracovní poměr
•Mzda 20.000 – 25.000,– Kč
•Benefity – stravenky, 25 dnů dovolené, firemní snídaně, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, MultiSport karta, firemní akce a soutěž
•Místo výkonu práce: Bratislavská 1/6, Hodonín
•Nástup možný IHNED

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jedničkou na světovém trhu kontaktních center a v současné době působíme v 65 zemích. Našimi klienty jsou společnosti z oblasti elektroniky, bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, kosmetiky a dalších odvětví, kterým poskytujeme celou řadu služeb a řešení.
ID: 3412610  Dátum zverejnenia: 25.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20.000 Kč + 5.000 Kč odměny