Supervizor

Lion Teleservices CZ, a.s.

Místo práce
Bratislavská 1/6, Hodonín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
770 € + měsíční prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době hledáme vhodného kandidáta/tku na pracovní pozici SUPERVIZOR.

Pokud se nebojíte vést tým a hledáte možnost se realizovat, je tato nabídka určena právě VÁM!

Co budete dělat:

* vést pasivní projekt i prodejní tým
* zodpovídat za plnění požadavků klienta a výsledky projektu
* zajišťovat školení agentů a následně kontrolovat jejich výsledky
* vést, motivovat, hodnotit a rozvíjet tým na projektu
* reportovat výsledky a stav projektu vedení Call centra
* vyřizovat administrativu spojenou s výkonem funkce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

* možnost rozvíjet kariéru v oblasti projektového řízení
* 25 dní dovolené
* zajímavé fixní ohodnocení + bonus
* neformální a příjemné prostředí v Hodoníně
* další benefity: služební telefon a notebook, stravenky, jazykové kurzy, kafeterie, odborná školení, firemní akce, firemní snídaně, zvýhodněné tarify pro telefonování

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš ideální profil:

* znalost slovenského jazyka slovem i písmem
* výhodou zkušenosti na vedoucí pozici
* umět si poradit ve složitých situacích - přirozená autorita
* pokročilá znalost PC především programu excel
* schopnost dotáhnout věci do konce a umět namotivovat tým

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jedničkou na světovém trhu kontaktních center a v současné době působíme v 65 zemích. Našimi klienty jsou společnosti z oblasti elektroniky, bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, kosmetiky a dalších odvětví, kterým poskytujeme celou řadu služeb a řešení.

Adresa společnosti

Lion Teleservices CZ, a. s.
Erno Košťála 870
53012 Pardubice
ID: 3412610   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   770 € + měsíční prémie