4 - 5 EUR/hod.

Čašník

Lion & Friends s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 100, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
október 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád ľudí? Si komunikatívny a vieš zanechať dobrý dojem? Dohovoríš sa anglicky? Znalosť ďalšieho jazyka je Tvojou výhodou. Potom príď k nám lebo hľadáme práve Teba. Máš možnosť byť súčasťou vzniku niečoho nového....
Radi by sme Ťa privítali v našom tíme, ktorý vytvorí príjemnú atmosféru a prostredie, kde sa hostia budú vždy radi vracať. Našim cieľom je nie len spokojný hosť ale aj spokojný zamestnanec.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,00 EUR - 5,00 EUR / hod. brutto + ďalšie odmeny

- stabilné zázemie a férové jednanie v novootvorenej prevádzke
- práca v medzinárodnom prostredí
- ak budeš šikovný môžeš kariérne rásť

V prípade záujmu prosíme zaslať štrukturovaný životopis s fotkou na e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax v obore výhodou.

Hostel, Reštaurácia, Bar a organizácia udalostí (eventov)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lion & Friends s.r.o
Hlavná 100
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Antonio Leo
Tel.: +421910441100
E-mail: poslať životopis
ID: 3776025   Dátum zverejnenia: 1.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,00 EUR - 5,00 EUR / hod. brutto + ďalšie odmeny