Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Automechanik junior autorizovaného servisu BMW

LION CAR, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 83, 974 01 Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
700 - 1 400 EUR/mesiac+ výkonnostná zložka mzdy + po zaškolení navýšenie základu + po certifikácii príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zo začiatku sa budeš hlavne učiť pracovné postupy jednotlivých úkonov pri oprave vozidiel BMW.
Čo nevieš, to ťa naučíme, dôležité je chcieť a vytrvať v odhodlaní.
Prvotriedne vybavená dielňa a skúsení kolegovia ti budú k dispozícii, ostatné bude na tebe.

- práca v stabilnej spoločnosti v zabehnutom servise BMW – možnosť zvyšovania kvalifikácie – účasť na certifikačných a focusových školeniach v BMW – možnosť kariérneho postupu – bohatý sociálny program: šport, vzdelávanie, finančný príspevok pri narodení dieťaťa, finančný príspevok pri sobáši, teambuildingové akcie: vianočné večierky, splavy, guľáše, paintbal, Mikuláš pre deti zamestnancov, zamestnanecké zľavy na servise, možnosť požičania vozidla... a v neposlednom rade DOBRÝ KOLEKTÍV

Pošli svoj životopis - ak máš spracovaný. Ak ešte nie, môžeš reagovať aj tak, stačia kontaktné údaje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik, mechanik opravár, autoelektrikár, autoklampiar

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme mladého mechanika, ktorý je na začiatku svojej kariéry a chcel by ju odštartovať práve v autorizovanom servise značky BMW.

Už viac ako 20 rokov sme spoločnosťou s pozíciou lídra na trhu predaja a servisu motorových vozidiel. Medzi naše hlavné činnosti patrí predaj a servis osobných a úžitkových vozidiel značky Peugeot, Citroën, Nissan, BMW, Dodge RAM a ISUZU. Profesionálny personál, príjemné prostredie a moderne vybudovaný servis nám umožňujú poskytovať našim zákazníkom najširšiu možnú paletu služieb pod jednou strechou.
LION CAR - vaše autá bez starostí

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4446948  Dátum zverejnenia: 6.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac