Prijímací technik autorizovaného servisu BMW

LION CAR, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 83, 974 01 Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+funkčný príplatok +variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontakt so zákazníkmi, objednávanie vozidiel do servisu, odovzdávanie zo servisu
- zadeľovanie práce mechanikom a následná kontrola
- sledovanie rozpracovanosti zákaziek
- posúdenie reklamácií
- vykonávanie skúšobných jázd
- kalkulácie opráv
- fakturácia, sledovanie pohľadávok
- aktívny predaj náhradných dielov a príslušenstva

- práca v stabilnej spoločnosti v zabehnutom servise BMW – možnosť zvyšovania kvalifikácie – účasť na certifikačných a focusových školeniach v BMW – možnosť kariérneho postupu – bohatý sociálny program: šport, vzdelávanie, finančný príspevok pri narodení dieťaťa, finančný príspevok pri sobáši, teambuildingové akcie: vianočné večierky, splavy, guľáše, paintbal, Mikuláš pre deti zamestnancov, zamestnanecké zľavy na servise, možnosť požičania vozidla... a v neposlednom rade DOBRÝ KOLEKTÍV

Váš štruktúrovaný životopis s fotografiou a motivačný list pošlite na dole uvedenú adresu.
Všetkým záujemcom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na rovnakej alebo podobnej pozícii minimálne 2 roky
- znalosť technických parametrov osobných automobilov
- práca s PC
- prozákaznícka orientácia, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť

Už viac ako 20 rokov sme spoločnosťou s pozíciou lídra na trhu predaja a servisu motorových vozidiel. Medzi naše hlavné činnosti patrí predaj a servis osobných a úžitkových vozidiel značky Peugeot, Citroën, Nissan, BMW, Dodge RAM a ISUZU. Profesionálny personál, príjemné prostredie a moderne vybudovaný servis nám umožňujú poskytovať našim zákazníkom najširšiu možnú paletu služieb pod jednou strechou.
LION CAR - vaše autá bez starostí

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4029576  Dátum zverejnenia: 4.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac