Montážny pracovník dverí a podláh

LINGAS, s.r.o.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
29.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od schopností uchádzača ale platí cca: TPP od 600€ v čistom + stravne lístky, SZČO od 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka alebo 2 člennu partiu na každodennú montáž prevažne interiérových dverí s obložkovými zárubnami alebo vchodových dverí či už bezpečnostných alebo protipožiarnych prípadne montáž laminátových a vinylových podláh. Pracovný deň spočíva v naložení si tovaru na sklade v Ružomberku a následne samotnej montáže priamo u zákazníka. V prípade samostatného človeka zaučíme naším hlavným montérom všetky činnosti - záučná doba je individuálna ale štandardne trvá cca 3 - 4 mesiace. Máme vlastné autá aj montážne nástroje. Ak ste SZČO a máte vlastné auto a nástroje = vyššia provízia za každý úkon.

v prípade TPP flexibilný pracovný čas. v prípade SZČO montáž celoročne v interiéri a v teple, stabilný príjem. Príjemný kolektív, stabilná firma zo zázemím od roku 2008. Firemné teambulingy. Firemný telefón s neobmedzeným využitým aj na sukromné účely. školenia a certifikácie na montáže požiarnych a bezpečnostných uzáverov.
Pracuje sa len Po - Pia, mimo víkendov a sviatkov. Práca nieje na smeny a nieje potrebné dochádzať alebo cestovať.

je potrebné poslať životopis prípadne u ľudí s praxou motivačný list alebo zoznam ovládaných činností. Pohovor bude na predajni v Ružomberku priebežne a vo viacerých termínoch. Na pohovor budú pozvaný vybraný uchádzači. Vzhľadom na sídlo firmy v Ružomberku uprednostňujeme uchádzačov z tohto okresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v oblasti montáže dverí a pokládky podláh výhodou. príjemné vystupovanie, schopnosť učiť sa nové veci, komunikatívnosť.

Spoločnosť LINGAS, s.r.o. vznikla v roku 2008 ako predajňa na veľkoobchod zo stavebnými kovaniami. Postupne sme doplnili do predaja laminátové podlahy, okná a všetky typy dverí či už bezpečnostné, protipožiarne uzávery, interiérové dvere vo všetkých možných prevedeniach. Spolupracujeme s 22 výrobcami dverí zo Slovenska, českej republiky, nemecka ale aj poľska. Hlavnú časť našej ponuky tvoria bezpečnostné a interiérové dvere + laminátové podlahy. Momentálne má firma 2 predajné miesta: Ružomberok, Liptovský Mikuláš. Zabezpečujeme tovar a montáž aj pre veľké objekty ako celé bytové domy alebo administratívne budovy (od niekoľko desiatok až po niekoľko stoviek dverí) ale aj samozrejme aj rodinné domy a byty.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

J.Jančeka 2
03401 Ružomberok
ID: 3360288   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od schopností uchádzača ale platí cca: TPP od 600€ v čistom + stravne lístky, SZČO od 1000