Obchodní zástupce se znalostí maďarského jazyka (smlouva B2B – OSVČ).

Linemedia sp. z. o. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Autoline je mezinárodní portál pro prodej a nákup nákladních vozidel, stavebních a zemědělských strojů, autobusů, náhradních dílů a příslušenství.

Linemedia LTD – operátor portálu Autoline hledá uchazeče na pozici:

Povinnosti:
– Aktivní prodej produktů portálu korporátním klientům na lokálním trhu v České republice, Maďarsku a na Slovensku
– Hledání nových klientů a udržování dobrých vztahů se stávajícími klienty
– Práce podle prodejního plánu a analýza údajů z jednotlivých trhů
– Fakturace
– Účast a zastupování portálu Autoline na veletrzích a oborových akcích

Požadavky:
– Minimálně dvouletá zkušenost s prodejem
– Znalost jazyka maďarského minimálně na pokročilé úrovni (v mluvě i písmě)
– Znalost jednoho z jazyků minimálně na středně pokročilé úrovni: angličtina, ruština, polština
– Umění a lehkost vést telefonické rozhovory, aktivně naslouchat
– Minimální vzdělání: střední s maturitou
– Vynikající organizační schopnosti a dovednost řídit svůj čas
– Velmi dobrá znalost obsluhy počítače
– Znalost nebo ochota zdokonalovat se v oblasti prodeje a e-commerce
– Samostatná výdělečná činnost nebo připravenost k jejímu provozování

Nabízíme:
– Smlouvu B2B, provizní odměnu bez horního limitu
– Práci na rozvíjejících se trzích, které mají velký nákupní potenciál
– Pracovní dobu pondělí až pátek od 9.00 do 17.00 hod.
– Perspektivu dlouhodobé spolupráce a profesního rozvoje
– Práci v mladém, energickém, mezinárodním týmu

Životopis a motivační dopis doplňte prosím o klauzuli:

„I agree to the processing of personal data provided in this document for realising the recruitment process pursuant to the Personal Data Protection Act of 10 May 2018 (Journal of Laws 2018, item 1000) and in agreement with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation)”.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo odpovědět pouze na vybrané nabídky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Autoline je medzinárodná platforma pre predaj a nákup ťažkých, stavebných, poľnohospodárskych a úžitkových strojov, autobusov, náhradných dielov a zariadení.
ID: 3682912  Dátum zverejnenia: 7.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200