Hľadáme čašníka/čašníčku

LINEAS s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská, Prešov
Termín nástupu
11.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2,759€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme čašníka/čašníčku do reštaurácie Hotela Lineas (Budovateľská 14, Prešov) na TPP.
Náplň práce:
obsluha hostí - oslavy, svadby, raňajky, obedové menu, konferencie, firemné akcie...

V prípade záujmu ponúkame prácu aj s ubytovaním

V prípade záujmu posielajte životopis na bowling@lineas.sk prípadne telefonicky info 0907/801093

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, samostatnosť, chuť pracovať, komunikácia so zákazníkmi

Hotel LINEAS* je situovaný neďaleko historického centra mesta, blízko vlakovej, aj autobusovej stanice, neďaleko od Prešovskej univerzity. Svojou ponukou služieb ponúka komplexný balík, ideálny pre organizáciu školení, kongresov, svadieb, skupinových podujatí, pre športové skupiny, transfery, cestovné kancelárie. V hoteli Lineas, môžete spojiť príjemné s užitočným. Pod jednou strechou hotel ponúka:
• Hotel: Ubytovanie
• Reštaurácia: Raňajky, obed, večera
• Školiace priestory: kongresy s kapacitou 150 a 50 miest
• Priestory pre svadby: s kapacitou 150 a 80 miest
• Relax: Bowling bar , sauna s vírivkou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Budovateľská 14
080 01 Prešov
ID: 3386365   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2,759€ + odmeny