Reagujte bez životopisu

Hľadáme projektanta / stavebného inžiniera / architekta pre zaujímavé projekty v oblasti stavebníctva

LINEAR s.r.o.

Miesto práce
Turbínová 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiacodmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu projektanta / stavebného inžiniera / architekta, ktorý:

- zhotovuje technickú dokumentáciu (textovú, grafickú - výkresovú časť) a zabezpečuje dodržiavanie kvalitatívnych štandardov a firemných postupov, normových požiadaviek STN

- zhotovuje PD najmä v stupňoch (stavebné povolenie, dokumentácia pre realizáciu stavby, dielenská dokumentácia)

- sa podieľa na komunikácii s klientmi a tímom subdodávateľov

- postupne rozširuje svoje kompetencie na samostatné vedenie projektov

Na tejto pozícii budeš:

- komunikovať s klientmi a subdodávateľmi

- zhotovovať technickú dokumentáciu

- zabezpečovať dodržiavanie kvalitatívnych štandardov a normových požiadaviek

- rozširovať si svoje kompetencie na samostatné vedenie projektov

Typický deň na tejto pozícii zahŕňa:

- komunikáciu s klientmi a subdodávateľmi

- zhotovovanie technickej dokumentácie

Pracovná doba na tejto pozícii je:

- typicky od 8:00 do 16:30 alebo od 9:00 do 17:30

- 8 hodín denne s možnosťou prestávky na obed

- U nás v spoločnosti máte príležitosť pracovať v stabilných podmienkach s možnosťou kariérneho rastu.

- V našom modernom a inšpiratívnom pracovnom prostredí v Mlynici sa budete cítiť skvele a bude vám príjemne pracovať.

- Budete pracovať s najmodernejšími grafickými softvérmi (CAD, Archicad a ďalšie), čo vám umožní zlepšiť vaše zručnosti a získať nové skúsenosti.

- Budete mať príležitosť rásť a zlepšovať sa pod vedením kolegov s dlhoročnou praxou.

- V tíme budete pociťovať príjemnú a otvorenú atmosféru.

- Spoločnosť vám bude poskytovať podporu pri vašom ďalšom vzdelávaní a odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti.

- Budete mať príležitosť zúčastniť sa teambuildingových aktivít a v prípade potreby využiť flexibilný pracovný čas alebo home office.

- V prípade potreby budete mať nárok na day off/sick day a preplatenú dovolenku.

- Okrem toho sa môžete tešiť na ďalšie benefity, ktoré vám budeme radi poskytovať.

Informácie o výberovom konaní

životopis CV, portfólio

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Konštrukcie pozemných stavieb

Ostatné znalosti

CAD - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Projektant / stavebný inžinier

- Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť

- Flexibilita, samostatnosť, schopnosť riešenia technických detailov

- Skúsenosti s projektovaním občianskych stavieb výhodou

- Vzdelanie v oblasti stavebníctva alebo podobnej oblasti

- Hard skills: Znalosť práce v projektových programoch , CAD (AutoCAD), výhodou je Archicad

- Soft skills: Tímový hráč, kreativita, adaptabilita

- Mladí ľudia, máš skúsenosti s projektovaním?

architektonická a projekčná firma

LINEAR je ateliér vedený v zastúpení architektom a inžinierom, s bohatými skúsenosťami v obore. Sídlo firmy je v Bratislave a priestory kancelárie sú v atraktívnom industriálnom prostredí Mlynice. Individuálny prístup je vzhľadom na komorný charakter ateliéru samozrejmosťou. Pridaj sa k nám a buď súčasťou tímu. Ateliér spolupracuje s rôznymi developermi, súkromnými klientmi, ako aj s realizačnými firmami. Práca pod vedením seniora je zdrojom skúsenosti pre budúci rozvoj uchádzača. Pracujeme a zefektívňujeme pracovné postupy pri ktorých vyžívame systémy BIM a CAD.V ateliéry uvítame aj kreatívny prístup a inovácie. Buďte pri formovaní nového ateliéru a staňte sa jeho súčasťou.

www.linear.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: LINEAR
Tel.: +421905820925
E-mail: poslať životopis
ID: 4798297  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac