Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Architekt, projektant

LINEAR s.r.o.

Turbínová, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
november 2022

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zhotovenie projektovej dokumentácie najmä v stupňoch (architektonická štúdia, územné rozhodnutie, stavebné povolenie, dokumentácia pre realizáciu stavby, dielenská dokumentácia, textovú, grafickú – výkresovú časť a vizualizácie)
práca s grafickými softvérmi (Archicad, AutoCAD výhodou)
Účasť na komunikácii s klientmi a tímom subdodávateľov
práce spojené s pracovným chodom kancelárie
postupné rozširovanie kompetencií na samostatné vedenie projektov
implementácia udržateľnej architektúry do projektov

– stabilné pracovné podmienky s možnosťou kariérneho rastu
– preplatená dovolenka
– preplatený dayoff/ sickday
– odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti
– flexibilný pracovný čas , pozícia umožňuje občasnú prácu z domu / homeoffice
– moderné atraktívne a inšpiratívne pracovné prostredie v kancelárií v Mlynici
– profesijný rast pod vedením kolegov s dlhoročnou praxou
– teambuildingové aktivity,
– pohodoví kolegovia, ktorí vedia inšpirovať,
– príjemná otvorená atmosféra v tíme,
– podpora zo strany spoločnosti ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze

Informácie o výberovom konaní

Svoje CV a portfólio pošlite na [email protected].
Pokial máte otázky, radi Vám Vaše otázky zodpovieme na stretnutí a ukážeme naše priestory kde sídli firma. Už teraz sa na Vás tešíme. Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme vopred za Váš prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Technické kreslenie - Mierne pokročilý
Kreativita - Mierne pokročilý
Tímovosť - Mierne pokročilý
Pracovitosť - Mierne pokročilý
Spoľahlivosť - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, skúsenosti s projektovaním občianskych stavieb výhodou

architektonická a projekčná firma

LINEAR je ateliér vedený v zastúpení architektom a inžinierom, s bohatými skúsenosťami v obore. Sídlo firmy je v Bratislave a priestory kancelárie sú v atraktívnom industriálnom prostredí Mlynice. Individuálny prístup je vzhľadom na komorný charakter ateliéru samozrejmosťou. Pridaj sa k nám a buď súčasťou tímu. Ateliér spolupracuje s rôznymi developermi, súkromnými klientmi, ako aj s realizačnými firmami. Práca pod vedením seniora je zdrojom skúsenosti pre budúci rozvoj uchádzača. Pracujeme a zefektívňujeme pracovné postupy pri ktorých vyžívame systémy BIM a CAD.V ateliéry uvítame aj kreatívny prístup a inovácie. Buďte pri formovaní nového ateliéru a staňte sa jeho súčasťou.

www.linear.sk
ID: 4454499  Dátum zverejnenia: 26.10.2022