Kurič

linea - D s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 919/69, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiac+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha kotla na pevné palivo - štiepka.
Pomocné práce

K základnej mzde sú vyplácané príplatky v zmysle zákonníka práce: Práca v sobotu 1,79 EUR hod., v nedeľu 3,58 EUR/hod., vo sviatok 100% priemerného hodinového zárobku, nočná práca 1,79 EUR/hod.

Informácie o výberovom konaní

- dvojzmenný pracovný režim (nočná práca)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie o spôsobilosti kuriča na samostatnú obsluhu kotlov podľa vyhlášky Slovenského úradu bezpečnosti práce č. 25/1984 Zb. na zaistenie bezpečnosti práce v nízkotlakových kotolniach v znení vyhlášky Úradu bezpečnosti práce Slovenskej republiky č. 75/1996 Z.z., ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Slovenského úradu bezpečnosti práce č. 25/1984 Zb. na zaistenie bezpečnosti práce v nízkotlakových kotolniach (§14 ods. 1 písm. e)

Linea-D, s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá vyrába a navrhuje kvalitný, nadčasový a designový nábytok. Pracujeme s tradičnými, ako aj najmodernejšími materiálmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4104197  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac