Sales Representative pre Fast Tack Customers, Rakúsko

Lindström, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
2 400 EUR/mesiacOd 2 400 EUR/mesiac, plus 13. a 14. plat, plus variabilná odmena % z obratu. Finálna výška mzdy bude navrhnutá počas pracovného pohovoru na základe seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste vášnivý predajca s nezlomným bojovým duchom a máte ambície ovládnuť svet predaja?
Toto je tá správna príležitosť pre vás! Pridajte sa k víťaznému tímu spoločnosti Lindström!

Budeme Vás inšpirovať, aby ste rástli a zažiarili osobne i profesionálne – pomôžeme Vám nájsť kariérnu cestu, ktorá Vás inšpiruje.

V rukách budete držať rakúsku pracovnú zmluvu.

• Predaj služieb servisného prenájmu v pridelenom regióne - Wien, Burgenland, Niederösterreich
• Vyhľadávanie obchodných príležitostí
• Budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so zákazníkmi

• Motivujúce finančne ohodnotenie a bonusový systém (variabilná odmena % z obratu), 13. a 14. plat
• Služobné auto aj na súkromné účely
• Perspektíva dlhodobého rozvoja v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Podpora osobnostného a profesionálneho vzdelávania
• Pravidelné interné a externé školenia
• Flexibilná pracovná doba
• Skvelý kolektív a priateľská atmosféra

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Výborná znalosť nemeckého jazyka (C2) je podmienkou
Ochota cestovať v zverenom regióne

S nami sa staneš súčasťou našej globálnej rodiny Lindström, s viac ako 5.000 Lindströmermi pracujúcimi v 24 krajinách. Budeš pracovať vo firme, ktorá sa zameriava na udržateľný rozvoj podnikania.

So 175-ročnými skúsenosťami v textilnom priemysle ponúkame širokú škálu služieb od prenájmu pracovných odevov, rohoží, reštauračných a hotelových textílií až po priemyselné utierky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Jakubička
E-mail: poslať životopis
ID: 4828536  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac