Account (Sales) representative pre južné Slovensko

Lindström, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacFinálna výška základnej mzdy je predmetom dohody a odvíja sa od kvalifikácie a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si motivovaný a ambiciózny profesionál, ktorý hľadá obohacujúcu úlohu v oblasti vzťahov so zákazníkmi a dodatočného predaja?
Už nehľadaj! Hľadáme talentovaného profesionála, ktorý by sa pripojil k nášmu tímu a pomohol nám dosiahnuť nové výšiny.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

✔Identifikácia potrieb pridelených zákazníkov na území NR, TT a BA kraja
✔Riešenie ich požiadaviek a maximalizovanie spokojnosti
✔Návštevy v teréne u jednotlivých zákazníkov
✔Spracovanie spätnej väzby
✔Sledovanie ziskovosti zákazníkov
✔Monitorovanie ich KPIs a návrhy na zlepšenie
✔Prevencia výpovedí
✔Predĺženia a aktualizácie zmlúv so zákazníkmi
✔Doplnkový aktívny predaj a zmluvy pre nové služby
✔Vyjednávanie so zákazníkmi

A čo je to, prečo sa Ti bude u nás páčiť? Inými slovami čo ponúkame?

✔Stabilnú prácu pre rešpektovaného lídra na trhu
✔Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
✔Služobné auto aj na súkromné účely
✔Notebook
✔Telefón
✔Pravidelné odborné vzdelávanie
✔Profesný rozvoj
✔Motivujúci bonusový systém
✔... a veselú kopu kolegov/kolegýň ako bonus navyše

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 2 roky, ale dáme Ti šancu aj keď si snaživý začiatočník/snaživá začiatočníčka

Dokážeš riešiť veci na počkanie a hľadať aj nemožné riešenia? Baví ťa šoférovanie a rád/rada riešiš zákaznícke potreby?

Verím, že máš aj:

✔Výborné komunikačné schopnosti
✔Reprezentatívne vystupovanie
✔Orientáciu na výsledok
✔Vyjednávacie a prezentačné zručnosti
✔Disciplinovanosť
✔Ochotu a nadšenie pre prácu s ľuďmi
✔Schopnosť rýchlo reagovať na mimoriadne situácie
✔Znalosť procesov starostlivosti o zákazníkov

Potom Ťa vítam v mojom tíme!

S nami sa staneš súčasťou našej globálnej rodiny Lindström, s viac ako 5.000 Lindströmermi pracujúcimi v 24 krajinách. Budeš pracovať vo firme, ktorá sa zameriava na udržateľný rozvoj podnikania.

So 175-ročnými skúsenosťami v textilnom priemysle ponúkame širokú škálu služieb od prenájmu pracovných odevov, rohoží, reštauračných a hotelových textílií až po priemyselné utierky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4233807  Dátum zverejnenia: 24.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac