Purchase Assistant

Lindström, s.r.o.

Miesto práce
Orešianska 3, Trnava-Rázcestie
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
január 2022
600 EUR/mesiacMzdové podmienky budú upresnené počas pracovného pohovoru a budú reflektovať senioritu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v úspešnom tíme s priestorom pre ďalší rast a expanziu? Zvedavosť a túžba učiť sa nové veci je niečo, čo Ťa vystihuje?

Chceš mať čas taktiež pre seba a vyhovuje Ti práca na polovičný úväzok?

Hľadáme entuziastického Purchase Asistenta!

Zaujalo Ťa to? Tak teda pokračuj v čítaní :)

Náplňou Tvojej práce bude:

- sledovanie skladových zásob a objednávanie na základe potreby
- aktualizácia objednávok a internej nákupnej databázy
- komunikácia s internými a externými zákazníkmi

Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
Telefón, notebook
Možnosť home officu po skúšobnej dobe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- schopnosť analyzovať informácie a rýchlo reagovať na mimoriadne situácie
- schopnosť samostatnej aj tímovej práce
- chuť pracovať aj na zložitejších úlohách
- spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
- porozumenie potrebám interných zákazníkov a schopnosť zabezpečiť ich spokojnosť
- ... a pozitívny prístup považujeme za samozrejmosť :)

S nami sa staneš súčasťou našej globálnej rodiny Lindström, s viac ako 5.000 Lindströmermi pracujúcimi v 24 krajinách. Budeš pracovať vo firme, ktorá sa zameriava na udržateľný rozvoj podnikania.

So 175-ročnými skúsenosťami v textilnom priemysle ponúkame širokú škálu služieb od prenájmu pracovných odevov, rohoží, reštauračných a hotelových textílií až po priemyselné utierky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4211934  Dátum zverejnenia: 13.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac