Pracovníčka práčovne v Trnave

Lindström, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacPriemerný mesačný príjem (brutto) vrátane bonusov 1.100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do práce Ťa odborne zaškolíme a budeš pracovať v príjemnom kolektíve v práčovni, kde sa budeš spolupodieľať na celom procese starostlivosti o odevy:
♦️ triedenie pracovných odevov
♦️ obsluha pracích strojov, pranie pracovných odevov
♦️ skladanie odevov
♦️ úprava pracovných odevov
♦️ pracujeme v dvojzmennej prevádzke

✔ práca pre jednotku na trhu v zabehnutom a skúsenom tíme
✔ zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
✔ odborné zaškolenie
✔ priemerný mesačný príjem (brutto) vrátane bonusov 1.100€
✔ pravidelné ročné zvyšovanie platov
✔ motivujúci bonusový systém
✔ odmena za odporučenie nového kolegu 200€
✔ karta výhod s ročným bonusom 100€
✔ kvalitná káva zdarma
✔ pitný režim
✔ pravidelné ovocie na pracovisku zdarma
✔ firemné teambuildingové aktivity a vianočný večierok

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Služby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- disciplinovanosť
- chuť pracovať
- profesionálny prístup
- dobrú náladu

S nami sa staneš súčasťou našej globálnej rodiny Lindström, s viac ako 5.000 Lindströmermi pracujúcimi v 24 krajinách. Budeš pracovať vo firme, ktorá sa zameriava na udržateľný rozvoj podnikania.

So 175-ročnými skúsenosťami v textilnom priemysle ponúkame širokú škálu služieb od prenájmu pracovných odevov, rohoží, reštauračných a hotelových textílií až po priemyselné utierky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4104533  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac