Nočný recepčný/Night Auditor v hoteli ****

LINDNER HOTEL Bratislava ****

Miesto práce
Metodova 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 150 EUR/mesiacK základnej zložke mzdy ešte patria mzdové zvýhodnenia za prípadnú prácu v sobotu, v nedeľu a nočný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nechýba Vám nadšenie a vášeň pre hotelierstvo, máte (aspoň krátku) skúsenosť s prácou na hotelovej recepcii a vyhovuje Vám práca počas nočných zmien? Sme pre Vás tou najlepšou voľbou. My sme NIELEN LEPŠÍ. Sme INÍ.

U nás budete zabezpečovať
• check in/check out v rezervačnom systéme OPERA a zodpovedať za plynulý chod recepcie počas nočnej zmeny (8 h)
• spracovávať nočnú uzávierku (nočný audit), pripravovať reporty a prehľady na dennú zmenu
• poskytovať informácie našim hosťom a vybavovať ich požiadavky

a ak máte chuť sa pracovne ďalej posúvať, u nás dostanete príležitosť.

V súlade so štandardami L!NDNER Hotels&Resorts sa na našej recepcii sedí.

Okrem stabilnej práce a férovej odmeny Vám poskytneme
• bonusy za upselling
• bezplatné stravovanie v zamestnaneckej reštaurácii
• bezplatné poskytnutie uniformy a jej čistenia
• poukážky k narodeninám
• účasť v programe "Spoznaj svoj hotel"
• zľavu na konzumáciu v hoteli s rodinou a priateľmi a zvýhodnené zamestnanecké ceny v celej sieti L!NDNER Hotels&Resorts

• ponúkame možnosť dočasného ubytovania

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v L!NDNER Hotel Gallery Central Bratislava. Ak spĺňate naše požiadavky, budeme Vás v krátkom čase telefonicky kontaktovať. V opačnom prípade nebudú Vaše osobné údaje ďalej použité vo výberovom procese a budú v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

recepčný/á

Máme radi usmiatych, pozitívnych a pracovitých ľudí s dobrou znalosťou práce s PC (MS Office) a chuťou pracovať v hotelových službách.

Vo výberovom konaní uprednostníme záujemcov s praxou v hotelovom sektore.

Lindner Hotel Group je rodinná hotelová spoločnosť so sídlom v Düsseldorfe a portfóliom viac ako 30 hotelov v siedmich európskych krajinách.

Prevádzkujeme dve vysokokvalitné hotelové značky, z ktorých obe reprezentujú pôžitok a teplo domova: Lindner Hotels&Resorts a me&all hotels. Lindner Hotels&Resorts sú samostatné obchodné a rezortné hotely s vynikajúcimi službami. Naše hotely me&all sa vyznačujú butikovým charakterom, inovatívnou technológiou a neformálnym štýlom.

Na ceste svojej internacionalizácie a ďalšieho rastu vstúpil Lindner Hotel Group do strategickej spolupráce s Hyatt Hotels Corp. Väčšina nehnuteľností Lindner sa postupne stáva súčasťou kolekcie JdV by Hyatt, značky, ktorá predstavuje živé, nezávislé hotely plné energie, ktoré sú odrazom svojho okolia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3461997  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac