Recepčný - Nočný Audítor v hoteli****

Central Hotel Management s. r. o.

Miesto práce
Metodova 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 € brutto / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu na hotelovej recepcii a nevadí Vám práca počas nočných zmien? Chcete sa stať súčasťou nášho úspešného tímu?

U nás budete zabezpečovať
• check in, check out v rezervačnom systéme OPERA a zodpovedať za plynulý chod recepcie počas nočnej zmeny
• spracovávať nočnú uzávierku, pripravovať reporty a prehľady na dennú zmenu
• poskytovať informácie našim hosťom a vybavovať ich požiadavky

• Zázemie stabilnej, expandujúcej a inovatívnej spoločnosti, ktorá bola založená v roku 1959 architektom Ottom Lindnerom
• V súlade so štandardami L!NDNER sa na recepcii sedí
• Zvýhodnené zamestnanecké ceny pre zamestnancov & priateľov
• Stravovanie v zamestnaneckej reštaurácii
• Poskytovanie uniformy a jej čistenia
• Ďalšie zaujímavé benefity spoločnosti L!NDNER Hotels & Resorts

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v L!NDNER Hotel Gallery Central Bratislava. Ak spĺňate naše požiadavky, budeme Vás v krátkom čase telefonicky kontaktovať. V opačnom prípade nebudú Vaše osobné údaje ďalej použité vo výberovom procese a budú v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dobrá znalosť práce s PC (MS Office)
• aktívna komunikácia v anglickom jazyku
• chuť a ochota pracovať v službách
• profesionálne vystupovanie

L!NDNER Hotels & Resorts
Nielen lepší. Iní.

Sme rodinný podnik a hrdo stojíme za službami poskytovanými v našich hoteloch už od roku 1959. Prevádzkujeme 37 prestížnych hotelov v Nemecku, Rakúsku, Belgicku, Švajčiarsku, Španielsku, Českej republike a Slovenskej republike.

L!NDNER HOTEL GALLERY CENTRAL Bratislava Vás privíta na streche nákupného centra Central v dizajne zeleného parku, v atmosfére dobrej nálady a s vynikajúcimi konferenčnými možnosťami. Ponúkame stolovanie, oddych a pôžitok a vždy tak trochu aj vkusnú prehliadku mesta. Či už na jedinečnej reštauračnej terase s výhľadom na park, alebo v Outlook Bar&Lounge na 13. poschodí so skvelým výhľadom na mesto a Bratislavský hrad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3439735  Dátum zverejnenia: 4.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 € brutto / mesiac