Technik / Údržbár

Central Hotel Management s. r. o.

Miesto práce
Metodova 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude
- výkon údržbárskych prác v rámci hotela (hotelové izby, reštauračné priestory, zázemie atď.)
- odstraňovanie technických závad a nedostatkov
- vykonávanie drobných inštalatérskych, maliarskych a natieračských prác
- zodpovednosť za záznamy do prevádzkových denníkov
- zodpovednosť za plnenie LINDNER hotelových štandardov
- výkon ďalších činností podľa pokynov nadriadeného zamestnanca

Požadujeme:
- vzdelanie technického charakteru
- prax z technickej správy a údržby budov veľkou výhodou
- práca na PC
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 21 Vyhl. č. 508/2009 Z.z. výhodou

Ponúkame:
• zázemie stabilnej, expandujúcej a inovatívnej spoločnosti založenej v roku 1959 architektom Ottom Lindnerom
• zvýhodnené zamestnanecké ceny pre zamestnancov & priateľov
• bezplatné stravovanie v zamestnaneckej reštaurácii
• poskytovanie uniformy a jej čistenia
• ďalšie zaujímavé benefity spoločnosti Lindner Hotels & Resorts

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v L!NDNER Hotel Gallery Central Bratislava.
Ak spĺňate naše požiadavky na inzerovanú pozíciu, budeme Vás v krátkom čase telefonicky kontaktovať.
V opačnom prípade nebudú Vaše osobné údaje použité vo výberovom procese na túto pozíciu a budú v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Chuť a ochota pracovať v službách
• Schopnosť komunikovať a ochota riešiť požiadavky hotelových hostí

L!NDNER Hotels & Resorts
Nielen lepší. Iní.

Sme rodinný podnik a hrdo stojíme za službami poskytovanými v našich hoteloch už od roku 1959. Prevádzkujeme 37 prestížnych hotelov v Nemecku, Rakúsku, Belgicku, Švajčiarsku, Španielsku, Českej republike a Slovenskej republike.

L!NDNER HOTEL GALLERY CENTRAL Bratislava Vás privíta na streche nákupného centra Central v dizajne zeleného parku, v atmosfére dobrej nálady a s vynikajúcimi konferenčnými možnosťami. Ponúkame stolovanie, oddych a pôžitok a vždy tak trochu aj vkusnú prehliadku mesta. Či už na jedinečnej reštauračnej terase s výhľadom na park, alebo v Outlook Bar&Lounge na 13. poschodí so skvelým výhľadom na mesto a Bratislavský hrad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1487225  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou