Supervízor/ka oddelenia Housekeeping

LINDNER HOTEL Bratislava ****

Miesto práce
Metodova 4, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2019
1 000 € brutto + štvrťročný výkonnostný bonus (po skúšobnej dobe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Supervízor oddelenia Housekeeping má u nás na starosti:
• koordináciu upratovania v hotelových priestoroch, vrátane izieb pre hostí, skladov a verejných priestorov
• plánovanie pravidelného základného a hĺbkového čistenia
• kontrolu výkonu upratovacích prác podľa hotelových štandardov
• riadenie a usmerňovanie tímu oddelenia Housekeeping a spoluprácu s partnerskými spoločnosťami v oblasti upratovania hotelových izieb

Je centrálny kontaktný bod pre všetky záležitosti týkajúce sa oddelenia housekeepingu a rozhranie pre zamestnancov, kolegov a partnerské spoločnosti. Spoločne zodpovedá za promptné a správne vybavenie špeciálnych požiadaviek hostí.

• zvýhodnené zamestnanecké ceny pre rodinu&priateľov
• bezplatné stravovanie v zamestnaneckej reštaurácii
• poskytovanie uniformy a jej čistenia
• dochádzkový bonus a poukážky k narodeninám
• finančný príspevok na návštevu športových a kultúrnych podujatí
• "Spoznaj svoj hotel" program
• ďalšie zaujímavé benefity spoločnosti L!NDNER Hotels & Resorts

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v L!NDNER Hotel Gallery Central. V prípade, že spĺňate naše požiadavky na inzerovanú pozíciu, budeme Vás telefonicky kontaktovať. V opačnom prípade nebudú Vaše osobné údaje použité vo výberovom procese a budú v súlade so zákonom č. č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov vymazané z našej databázy záujemcov o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s koordináciou upratovacích prác v hotelovej prevádzke sú výhodou
- chuť pracovať v službách
- pracovná znalosť angličtiny
- dobrá všeobecná používateľská znalosť IT aplikácií (najmä MS Office)

Lindner Hotel Group je rodinná hotelová spoločnosť so sídlom v Düsseldorfe a portfóliom viac ako 30 hotelov v siedmich európskych krajinách.

Prevádzkujeme dve vysokokvalitné hotelové značky, z ktorých obe reprezentujú pôžitok a teplo domova: Lindner Hotels&Resorts a me&all hotels. Lindner Hotels&Resorts sú samostatné obchodné a rezortné hotely s vynikajúcimi službami. Naše hotely me&all sa vyznačujú butikovým charakterom, inovatívnou technológiou a neformálnym štýlom.

Na ceste svojej internacionalizácie a ďalšieho rastu vstúpil Lindner Hotel Group do strategickej spolupráce s Hyatt Hotels Corp. Väčšina nehnuteľností Lindner sa postupne stáva súčasťou kolekcie JdV by Hyatt, značky, ktorá predstavuje živé, nezávislé hotely plné energie, ktoré sú odrazom svojho okolia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1367055  Dátum zverejnenia: 19.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 € brutto + štvrťročný výkonnostný bonus (po skúšobnej dobe)