Senior Accountant

LINDNER HOTEL Bratislava ****

Miesto práce
Metodova 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacFinálna výška odmeny bude dohodnutá na osobnom stretnutí v závislosti od skúseností uchádzača a mzda sa každoročne zvyšuje ako kompenzácia za rast miery inflácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude mať na starosti:

- správu a riadenie finančného účtovníctva našej spoločnosti v spolupráci s centrálnym oddelením účtovníctva v Nemecku
- dennú kontrolu uzávierok a reportov
- kontrolu a účtovanie dodávateľských faktúr, prípravu platobných príkazov, vystavovanie faktúr, účtovanie bankových výpisov, vedenie pokladne
- sledovanie cash flow
- prípravu mesačnej uzávierky a reporting v súlade so štandardami spoločnosti
- prípravu podkladov pre ročnú účtovnú závierku, komunikáciu s audítorskou spoločnosťou
- vypĺňanie mesačných a ročných štatistických výkazov a hlásení, komunikáciu s finančnými a daňovými orgánmi štátnej správy
- spoluzodpovednosť za dosahovanie stanovených finančných cieľov spoločnosti

Okrem stabilnej práce a férovej odmeny ponúkame

• bezplatné stravovanie v zamestnaneckej kantíne
• možnosť bezplatného parkovania
• poukážky k narodeninám
• účasť v programe "Spoznaj svoj hotel"
• dochádzkový bonus do € 175 ročne
• zľavu na konzumáciu v hoteli s rodinou a priateľmi a zvýhodnené zamestnanecké ceny v celej sieti Lindner Hotels&Resorts

Prosíme záujemcov o zaslanie životopisu v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v L!NDNER Hotel Gallery Central Bratislava. Ak spĺňate naše požiadavky, budeme Vás v krátkom čase telefonicky kontaktovať. V opačnom prípade nebudú Vaše osobné údaje ďalej použité vo výberovom procese a budú v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

• aktívna komunikácia v nemeckom jazyku je podmienkou, znalosť anglického jazyka výhodou
• znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
• predchádzajúca skúsenosť z hotelového prostredia je výhodou

Lindner Hotel Group je rodinná hotelová spoločnosť so sídlom v Düsseldorfe a portfóliom viac ako 30 hotelov v siedmich európskych krajinách.

Prevádzkujeme dve vysokokvalitné hotelové značky, z ktorých obe reprezentujú pôžitok a teplo domova: Lindner Hotels&Resorts a me&all hotels. Lindner Hotels&Resorts sú samostatné obchodné a rezortné hotely s vynikajúcimi službami. Naše hotely me&all sa vyznačujú butikovým charakterom, inovatívnou technológiou a neformálnym štýlom.

Na ceste svojej internacionalizácie a ďalšieho rastu vstúpil Lindner Hotel Group do strategickej spolupráce s Hyatt Hotels Corp. Väčšina nehnuteľností Lindner sa postupne stáva súčasťou kolekcie JdV by Hyatt, značky, ktorá predstavuje živé, nezávislé hotely plné energie, ktoré sú odrazom svojho okolia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4572198  Dátum zverejnenia: 23.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac