Asistent/ka predaja na skrátený úväzok (20 hod) , na brigádu, OC Vivo!

Lindex Slovakia s.r.o.

Miesto práce
VIVO Bratislava, Vajnorská, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
13.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
430 - 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nepotrebujeme mnohoročnú prax na rovnakých pozíciach a ani SŠ vzdelanie. Hľadáme niekoho, kto má rád módu, rád sa učí novým veciam, baví ho stretávať sa s ľuďmi a zákaznícky servis. Naši Asistenti predaja sú najčastejšie mladí ľudia po škole, rovnako ako aj mamičky na materskej dovolenke (sme totiž schopní naplánovať smeny tak, aby ste si pri nich zvádli svoju študentskú alebo materskú rolu). Veríme totiž, že naším Asistentom predaja môže byť ktokoľvek, kto má nadšenie, náboj, chuť a nebojí sa nových vecí.

  • Škandinávsku atmosféru (teda príjemnú, otvorenú, priateľskú)
  • Skvelú módu (pre zamestnancov samozrejme so zľavou)
  • Možnosť kariérneho rastu (80% našich Vedúcich predajne sú bývalí Asistenti predaja)
  • Zodpovedajúce platové ohodnotenie
  • Možnosť zúčastniť sa zaujímavých projektov v Českej republike aj v zahraničí
  • Príspevok na stravovanie a kurzy angličtiny
  • Multisport karty
  • Zmluvu na dobu neurčitú, zaujímavé školenia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť Lindex podporuje a inšpiruje ženy už viac ako 65 rokov a v súčasnosti prevádzkujeme online obchod na 34 rôznych trhoch a 450 kamenných predajní v 19 rôznych krajinách. Snažíme sa podporovať a inšpirovať nielen ženy, ktoré nosia naše oblečenie, ale aj všetkých, ktorí sa podieľajú na jeho výrobe a predaji. Aj preto je jedným z našich záväzkov dodržiavať ľudské práva v celom našom reťazci. Viac informácií o nás, našich hodnotách a cieľoch nájdete na stránke about.lindex.com/sk/o-nas/ .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandr Pec
E-mail: poslať životopis
ID: 3758679  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 430 EUR/mesiac