850 - 890 EUR

Visual Merchandiser

Lindex Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač
Termín nástupu
1.6.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikovať s návštevníkmi a vyhľadávať každú príležitosť na zvýšenie predaja pri akýchkoľvek stretnutiach so zákazníkmi a vylepšovať ich zážitok z nákupu
• Kombinovať orientáciu na „zákazníka na prvom mieste“ s úlohami v predajni a aktívne pracovať na doplnkových predajoch
• Pracovať na štylizácii, vystavení tovaru vo výklade a v predajni, osvetlení a pláne rozmiestnenia v súlade s konceptom Lindex tak, aby zákazníci mali inšpiratívny zážitok
• Aktívne pracovať na dosiahnutí spoločných cieľov predajne i osobných cieľov
• Aktívne sa podieľať na rozvoji vlastných a tímových schopností a vystupovaní, prispievať k dobrému pracovnému prostrediu
• Spolupracovať so všetkými kolegami. Konštruktívne dávať a prijímať spätnú väzbu
• Konať podľa hodnôt a v súlade s riadiacimi dokumentmi Lindex
• Neustále zlepšovať pracovné metódy v rámci vašej funkcie
• Vyhľadávať a sprístupňovať potrebné informácie na dosiahnutie tých najlepších výsledkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

890

- Od 890 € brutto/mesačne + bonusy za dosiahnutie budgetu
- Stravné lístky v hodnote 3,60 €
- Zľavy na nákup tovaru
- Multisport karty
- Veľa rôznych školení
- Možnosť zúčastniť sa zaujímavých projektov v Českej republike aj v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Lindex je švédska módna firma, ktorá sa predáva vo Švédsku, Nórsku, Fínsku, v Pobaltských krajinách, v Českej a Slovenskej republike, Bosne a Hercegovine a na Blízkom východe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Poštová 3
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Kožejová
E-mail: poslať životopis
ID: 3645129   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   890