Logo Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Predajca prenájmov a jazdenej manipulačnej techniky Linde západné Slovensko

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 000 EUR/mesiacvariabilná zložka až do výšky 500,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•vyhľadávanie potenciálnych nových zákazníkov krátkodobých prenájmov a predaja jazdenej manipulačnej techniky

•starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov oddelenia prenájmov a predaja jazdenej manipulačnej techniky (odd. STR&UT)

•spracovanie cenových ponúk, kúpnych a prenájomných zmlúv a objednávok

•samostatné obchodné rokovania so zákazníkmi

•odborné poradenstvo a navrhovanie riešení pre zákazníka

•odovzdanie dodanej manipulačnej techniky zákazníkom a zaškolenie obsluhy

•príprava podkladov k fakturácii odd. STR&UT

•riešenie reklamácii

•podpora obchodných aktivít predajného tímu nových strojov a zariadení

- stabilné zamestnanie v zahraničnej spoločnosti
- 5 dní dovolenky naviac
- 13. plat
- priestor pre odborný a profesijný rast
- jazykové vzdelávanie
- MultiSport karta
- benefity podľa vlastného výberu v systéme Cafeteria
- príspevok na 3.pilier DDS

Vopred ďakujeme za poslanie žiadosti o zamestnanie. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadovaný profil. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti obchodu B2B s technickým produktom

​- SŠ/VŠ vzdelanie v technickom odbore
​- prax v oblasti obchodu B2B s technickým produktom
​- znalosť balíka MS Office, vodičský preukaz skupina B
​- komunikačné zručnosti
​- obchodnícke a vyjednávacie zručnosti
​- zameranie na hľadanie riešení
​- technické myslenie
​- bydlisko v uvedenom regióne​

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú ponuku produktov a služieb, zahŕňajúcu nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradné diely, regálové systémy na mieru, poskytuje autorizovaný servis vozíkov, komplexné služby a poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, navrhuje optimalizáciu flotily a logistické riešenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matúš Beníček
E-mail: poslať životopis
ID: 4804910  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac