Logo Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Office assistent

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
čo najskôr
1 100 - 1 300 EUR/mesiacodmeny, 13. plat, výška prémií závisí od šikovnosti a skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- korešpondencia konateľa spoločnosti a Head of Sales&Service (vrátane dôverných a tajných) so zákazníkmi, centrálou, výrobnými závodmi, úradmi a inštitúciami a ich archivácia;
- zodpovednosť za každodenné včasné spracovanie došlej pošty a zaistenie odchádzajúcej pošty;
- evidencia a včasné predanie všetkých prevzatých telefonátov k ich vybaveniu príslušným pracovníkom;
- vytváranie prezentácií v Power Point na základe dodaných podkladov;
- monitorovanie stavu a zabezpečovanie nákupu kancelárskych potrieb a nápojov;
- zabezpečenie opráv kancelárskej techniky a úzka spolupráca so správou budov pri zabezpečení a kontrole upratovacích služieb a drobných opráv a údržby v budove;
- príprava pracovných ciest zamestnancov (objednávanie leteniek, ubytovania)
- spolupráca pri organizovaní firemných spoločenských akcií vrátane kontroly ich rozpočtu;
- pomoc pri organizácii školení (program, ubytovanie, strava)
- zabezpečenie aktualizácii firemných dokumentov ako výpis z OR, výpis z registra trestov atď.;
- zabezpečenie notársky overovaných dokumentov;
- zabezpečenie ubytovania a pracovného pobytu pre zahraničné návštevy zo spoločnosti
- organizácia stravovania zamestnancov;
- kontrola fakturácií za služby;
- evidencia poistenia zamestnancov na mesačnej báze – zasielanie reportu do poisťovne (liečebné poistenie nákladov v zahraničí);
- archivácia fyzických a digitálnych dokumentov. Vytváranie a aktualizácia kontaktných zoznamov;
- aktualizácia údajov klientov v internom systéme.
- práca v MS Excel

- stabilné zamestnanie v zahraničnej spoločnosti
- 5 dní dovolenky naviac
- trinásty plat
- priestor pre odborný a profesijný rast
- jazykové vzdelávanie
- MultiSport karta
- benefity podľa vlastného výberu v systéme Cafeteria
- príspevok na 3.pilier DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Prax v podobnej pozícií v nadnárodnej spoločnosti minimálne 5 rokov
- Spoľahlivosť a diskrétnosť
- Znalosť programov MS Office na pokročilej úrovni
- Anglický jazyk na úrovni B1-B2
- Vodičský preukaz skupiny B
- Veľmi dobré komunikačné a organizačné zručnosti

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú ponuku produktov a služieb, zahŕňajúcu nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradné diely, regálové systémy na mieru, poskytuje autorizovaný servis vozíkov, komplexné služby a poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, navrhuje optimalizáciu flotily a logistické riešenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matúš Beníček
E-mail: poslať životopis
ID: 4802736  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac