Servisný technik/Servisná technička manipulačnej techniky zn. Linde pre oblasť Nitra a blízke okolie

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda vrátane variabilnej zložky po zapracovaní 1400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného servisného technika alebo servisnú techničku pre oblasť Nitra a blízke okolie. Vašou náplňou práce bude:
- pravidelný servis a opravy manipulačnej techniky zn. Linde priamo u zákazníka
- starostlivosť o zákazníkov
- administratíva zákaziek
Servisný technik pracuje samostatne z miesta bydliska, je súčasťou tímu servisných technikov, ktorý sa stará o zverený región.

- plne vybavené služobné servisné vozidlo
- digitálny katalóg náhradných dielov a servisný software
- mobilný telefón a notebook s prístupom na internet
- zaškolenie a odborné vzdelávanie
- zázemie medzinárodnej firmy
- 5 dní voľna naviac
- Cafeteria a MultiSport karta
- možnosť jazykového vzdelávania
- 13. plat

Vopred ďakujeme za poslanie žiadosti o zamestnanie. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požadovaný profil. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo, autoelektrikár, autoopravár - mechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s opravami elektrotechnických zariadení
- zodpovednosť a samostatnosť
- dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- §21 vyhláška Elektrotechnik - výhodou
- skúsenosť s manipulačnou technikou výhodou
- manuálna zručnosť
- schopnosť samostatnej práce
- bydlisko Nitra a blízke okolie

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú ponuku produktov a služieb, zahŕňajúcu nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradné diely, regálové systémy na mieru, poskytuje autorizovaný servis vozíkov, komplexné služby a poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, navrhuje optimalizáciu flotily a logistické riešenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4529282  Dátum zverejnenia: 28.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac