Predajca manipulačnej techniky zn. Linde pre Trenčiansky a Trnavský kraj

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta. Variabilná zložka mzdy po určitej dobe na základe nastavených KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj a prenájom novej a jazdenej manipulačnej techniky zn. Linde a logistických riešení
- aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov vo zverenom regióne
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov, práca so zákazníckou databázou a aktualizácia údajov
- príprava návrhu riešenia a cenovej ponuky
- technické poradenstvo a konzultácie pre zákazníkov
- reporting
- práca s CRM a aktualizácia informácií v CRM

- stabilné zamestnanie v zahraničnej spoločnosti
- 5 dní dovolenky naviac
- služobný automobil aj na súkromné účely
- trinásty plat
- priestor pre odborný a profesijný rast
- jazykové vzdelávanie
- MultiSport karta
- benefity podľa vlastného výberu v systéme Cafeteria

Vopred ďakujeme za poslanie žiadosti o zamestnanie. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadovaný profil. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ/VŠ vzdelanie v technickom odbore
- prax v oblasti obchodu B2B s technickým produktom
- znalosť balíka MS Office, vodičský preukaz skupina B
- komunikačné zručnosti
- obchodnícke a vyjednávacie zručnosti
- zameranie na hľadanie riešení
- technické myslenie
- bydlisko v uvedenom regióne

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú ponuku produktov a služieb, zahŕňajúcu nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradné diely, regálové systémy na mieru, poskytuje autorizovaný servis vozíkov, komplexné služby a poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, navrhuje optimalizáciu flotily a logistické riešenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4474670  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac