Predajca bezpečnostných prvkov

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 500 EUR/mesiac13. plat, zamestnanecké benefity, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorý bude pomáhať zákazníkom zvyšovať bezpečnosť v ich prevádzkach. Práca zahŕňa akvizičné návštevy u existujúcich alebo potenciálnych zákazníkov, porozumenie ich potrebám, ponuka a nacenenie najvhodnejších najmodernejších asistenčných a bezpečnostných prvkov na manipulačnej technike podľa potrieb a požiadaviek zákazníkov a následný predaj až po jeho realizáciu.

- stabilné zamestnanie v zahraničnej spoločnosti
- 5 dní dovolenky naviac
- služobný automobil aj na súkromné účely
- trinásty plat
- priestor pre odborný a profesijný rast
- jazykové vzdelávanie
- MultiSport karta
- benefity podľa vlastného výberu v systéme Cafeteria

Vopred ďakujeme za poslanie žiadosti o zamestnanie. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadovaný profil. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- úspešný obchodník
- prax v oblasti obchodu B2B s technickým produktom
- skúsenosti s predajom služieb
- skúsenosti v oblasti BOZP - výhodou
- strategické myslenie, koncepčnosť, systematickosť
- orientácia na výsledok
- časová flexibilita a iniciatívny prístup
- ochota a schopnosť vzdelávať sa

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú ponuku produktov a služieb, zahŕňajúcu nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradné diely, regálové systémy na mieru, poskytuje autorizovaný servis vozíkov, komplexné služby a poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, navrhuje optimalizáciu flotily a logistické riešenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4387811  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac