Finančný účtovník

Linde Gas s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho účtovného tímu hľadáme vhodného zamestnanca na vedenie účtovnej agendy sesterskej spoločosti poskytujúcej IT služby v rámci skupiny.
• Účtovníctvo:
- Účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr,
- Platobný styk a účtovanie bankových výpisov,
- Rozúčtovanie miezd podľa podkladov externého spracovateľa,
- Účtovanie cestovných výdavkov,
• Spolupráca s firemným audítorom v rámci ročného audítu,
• Zodpovednosť za interný finančný reporting a plánovanie,
• Príprava daňového priznania a výkazov pre štatistický úrad.

- stabilné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- atraktívne zamestnanecké benefity

V prípade, že Vás naša ponuka pracovného miesta zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na link uvedený nižšie.
Upozorňujeme, že kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- znalosť účtovného SAP systému - výhodou,
- prax na podobnej pozícii min. 3 roky,
- odborné znalosti v oblasti účtovníctva, znalosť slovenskej legislatívy v oblasti účt. a daní,
- samostatnosť,
- organizačné schopnosti - time management,
- príjemné vystupovanie

Naša spoločnosť patrí do koncernu Linde plc - jedného z najväčších dodávateľov technických plynov vo svete.

Linde Gas s.r.o. ponúka produkty, ktoré pokrývajú veľkú škálu aplikácii: v priemysle, potravinárstve, medicíne, ochrane životného prostredia, vo výskume a vývoji. Aplikačné technológie, servis poskytovaný špecialistami a široký sortiment plynov a hardwaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3291765  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou