Можливість для людей з України

Záhradník-realizátor

LINDA DECOR s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacpríplatky za víkendy, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do realizačného tímu , ktorého baví práca v oblasti realizácie záhrad, úpravy pozemkov, terénne úpravy, realizácie drobných stavieb – oplotenia, pokládka vonkajších dlažieb, výsadba drevín, stromov, kríkov, opilovanie stromov.
Skúsenosti s používaním kosačky, krovinorezu, motorovej píly, rotavátora je veľkou výhodou, ale nie je podmienkou

. Zľavy na všetok tovar zakúpený v našej predajni
. stravné lístky
. výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

. prax v oblasti záhradníckych prác vítaná
. príjemné vystupovanie
. manuálne zručnosti podmienkou
. trestná a priestupková bezúhonnosť
. spoľahlivosť a zodpovedný prístup

Firma Linda Decor, s.r.o. je na trhu od roku 2012. Medzi súčasné hlavné činnosti patria realizačné práce v oblasti záhradnej architektúry na Slovensku a v Rakúsku a Nemecku

Počet zamestnancov 6 – 11
ID: 4491998  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac