Vedúci skladu

LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Krupina
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacVýška mesačnej mzdy závisí od odborných znalostí a skúseností vybraného kandidáta. Prémie do výšky 15% zo základnej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie skladového hospodárstva
  • Príjem, uskladnenie a výdaj materiálu zo skladu
  • Riadenie fyzického a systémového pohybu skladových zásob materiálu
  • Evidovanie a sledovanie stavu zásob v skladovom systéme
  • Vyhodnocovanie skladových zásob
  • Optimalizácia a nastavovanie procesov v sklade
  • Príprava a realizácia riadnych, priebežných a mimoriadnych fyzických inventúr skladových zásob
  • Komunikácia s výrobnými oddeleniami spoločnosti a nákupným oddelením
  • Riadenie tímu skladníkov a zásobovačov

Pracovná doba: 7.00h - 15.30h

  • Ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy
  • Dni pracovného voľna navyše - "Sick day"
  • Príspevok na nápojové automaty
  • Príspevok na masáže 2x za mesiac
  • Príspevok na dopravu podľa km
  • Odmena za odporučenie kandidáta 350,- EUR
  • Zvýhodnené stravovanie
  • Zľavy na vyrábané produkty
  • Bezplatné jazykové kurzy
  • Odborné školenia

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

  • Skúsenosť s vedením ľudí
  • Znalosť logistických a výrobných procesov
  • Silné komunikačné a koordinačné schopnosti
  • Znalosť ERP systému (napr. SAP)- výhodou
  • Zmysel pre tímovú prácu, spoľahlivosť
  • Schopnosť prijímať rozhodnutia a niesť zodpovednosť
  • Logické myslenie a analytické schopnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Znalosť MS Office – pokročilý
  • Anglický alebo Nemecký jazyk – úroveň B1 výhodou

Spoločnosť LIND MOBLER SLOVAKIA je stabilná a progresívne rastúca spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby čalúneného nábytku. História spoločnosti siaha do roku 2000, kedy bol ako súčasť dánskej spoločnosti Lind Group založený jeden z výrobných závodov na Slovensku, v meste Krupina. V roku 2011 došlo k prebratiu výrobného podniku nemeckou spoločnosťou 3C Gruppe, čím sa LIND MOBLER SLOVAKIA stal druhým výrobným závodom materskej spoločnosti v strednej Európe.

LIND MOBLER SLOVAKIA vyrába svoje produkty v dvoch výrobných podnikoch, od roku 2011 v Krupine a od roku 2017 v Prievidzi. Od roku 2011, kedy spoločnosť zamestnávala 165 zamestnancov, počet zamestnancov vzrástol, a tak k dnešnému dňu dáva spoločnosť prácu viac ako 780 zamestnancom v krupinskom a prievidzskom regióne.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Belová
Tel.: 045 5550058
E-mail: poslať životopis
ID: 4548543  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac