Procesný inžinier

LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 2002/6, Krupina
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacUvedená základná mzda je garantované minimum. Výška mesačnej mzdy závisí od odborných znalostí a skúseností vybraného kandidáta. Prémie do výšky 15% zo základnej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Optimalizácia procesov za účelom zvyšovania efektivity výroby
• Organizácia, koordinácia a neustála optimalizácia procesov výroby
• Podieľať sa na príprave nových projektov a nových výrobkov
• Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, 5S, Kaizen, Lean, poka-yoke a pod.)
• Vyhľadávať nové riešenia v oblasti zlepšovania výrobných procesov, znižovanie pracovných časov, náročnosti jednotlivých výrobných operácii, prestojov, rizík vzniku závad a pracovných úrazov.
• Analyzovať vzniknuté odchýlky v spolupráci s ostatnými oddeleniami
• Dozerať na proces prípravy výroby s cieľom eliminovať možné nedostatky.
• Vypracovávanie a aktualizácia výrobnej dokumentácie a pracovných postupov v prípade zmeny výrobného procesu.
• Navrhovanie a vykonávanie zmien v oblasti ergonómie a pracovných postupov

Pracovná doba: 7.00h - 15.30h

Jazykové kurzy
Zvýhodnené stravovanie
Príspevok na nápojové automaty
Príspevok na masáže
Príspevok na dopravu od 15 km
Zľavy na vyrábané produkty
Ročná odmena v závislosti od HV firmy

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • Skúsenosti z nadnárodnej výrobnej spoločnosti
  • Strategické, logické myslenie a analytické schopnosti
  • Odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať pod tlakom
  • Rozhodnosť
  • Znalosť MS Office – pokročilý,
  • AutoCAD výhodou

Spoločnosť LIND MOBLER SLOVAKIA je stabilná a progresívne rastúca spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby čalúneného nábytku. História spoločnosti siaha do roku 2000, kedy bol ako súčasť dánskej spoločnosti Lind Group založený jeden z výrobných závodov na Slovensku, v meste Krupina. V roku 2011 došlo k prebratiu výrobného podniku nemeckou spoločnosťou 3C Gruppe, čím sa LIND MOBLER SLOVAKIA stal druhým výrobným závodom materskej spoločnosti v strednej Európe.

LIND MOBLER SLOVAKIA vyrába svoje produkty v dvoch výrobných podnikoch, od roku 2011 v Krupine a od roku 2017 v Prievidzi. Od roku 2011, kedy spoločnosť zamestnávala 165 zamestnancov, počet zamestnancov vzrástol, a tak k dnešnému dňu dáva spoločnosť prácu viac ako 780 zamestnancom v krupinskom a prievidzskom regióne.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Belová
Tel.: 045 5550058
E-mail: poslať životopis
ID: 4542293  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac