Skladník - Vodič nákladného vozidla

LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 2002/6, Krupina
Termín nástupu
1.1.2023
1 000 EUR/mesiac- Nástupná mzda brutto - 4,05€ / hod. - Prémie 0-25% z hodinovej mzdy - Odmena za dochádzku 0,45€/0,90€ za každú odpracovanú hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skladníka - vodiča, ktorý bude vykonávať prácu skladníka na expedícii rozšírenú o vedenie nákladného motorového vozidla v areáli firmy za účelom výmeny návesu.

Náplň práce:
  • vedenie nákladného motorového vozidla za účelom výmeny návesu, vedenie vozidla len v areáli firmy
  • príprava návesov na nákladku
  • manipulácia s hotovými výrobkami v skladových priestoroch
  • nakládka kamiónu podľa expedičného plánu
  • ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného

Pracovná doba od 6.00h do 14.30h, od pondelka do piatka.

  • Prémie 0-25% z hodinovej mzdy
  • Odmena za dochádzku 0,45€/0,90€ za každú odpracovanú hodinu
  • Víkendový príplatok 5,-€ /zmenu
  • Dni pracovného voľna navyše - "Sick day"
  • Zvýhodnené stravovanie v závodnej jedálni
  • Príspevok na dopravu podľa km
  • Príspevok na masáž 2x do mesiaca
  • Zamestnanecké zľavy na vyrábané produkty
  • Ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič kamiónu

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť
samostatnosť
skúsenosti s vedením nákladného vozidla s návesom
psychická a zdravotná spôsobilosť vodiča
VP sk. C + E
v prípade potreby ochota pracovať nadčas

Spoločnosť LIND MOBLER SLOVAKIA je stabilná a progresívne rastúca spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby čalúneného nábytku. História spoločnosti siaha do roku 2000, kedy bol ako súčasť dánskej spoločnosti Lind Group založený jeden z výrobných závodov na Slovensku, v meste Krupina. V roku 2011 došlo k prebratiu výrobného podniku nemeckou spoločnosťou 3C Gruppe, čím sa LIND MOBLER SLOVAKIA stal druhým výrobným závodom materskej spoločnosti v strednej Európe.

LIND MOBLER SLOVAKIA vyrába svoje produkty v dvoch výrobných podnikoch, od roku 2011 v Krupine a od roku 2017 v Prievidzi. Od roku 2011, kedy spoločnosť zamestnávala 165 zamestnancov, počet zamestnancov vzrástol, a tak k dnešnému dňu dáva spoločnosť prácu viac ako 780 zamestnancom v krupinskom a prievidzskom regióne.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Melichová
Tel.: +421455550070
E-mail: poslať životopis
ID: 4472400  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac