Referent/ka logistiky

LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Krupina
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacPrémie do výšky 15% zo základnej mesačnej mzdy + Odmena za dochádzku 0,45 €/ 0,90 € za každú odpracovanú hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Referent/ka logistiky:

  • Zabezpečuje plynulý chod nakládok a prevozov expedovaných hotových výrobkov, tovarov a materiálov.
  • Pripravuje a archivuje doklady súvisiace s prepravou hotových výrobkov a materiálov v rámci a mimo EÚ.
  • Pripravuje dokumentáciu potrebnú pri nakládke pre pracovníkov expedičného skladu.
  • Pripravuje časové rozvrhy jednotlivých vykládok a nakládok.
  • Sleduje dodržiavanie stanovených termínov súvisiacich s expedíciou.
  • Spracováva a pripravuje reporty súvisiace s expedíciou.
  • Pracuje s informačným systémom a aplikáciami.
  • Komunikuje so zákazníkmi, kooperáciami, špedičnými spoločnosťami a colným deklarantom.
  • Komunikuje s ostatnými oddeleniami a prevádzkami spoločnosti.

Pracovná doba je od 7.00h do 15.30h.

Ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy

Dni pracovného voľna navyše - "Sick day"

Príspevok na nápojové automaty

Príspevok na masáže 2x za mesiac

Príspevok na dopravu podľa km

Zvýhodnené stravovanie

Zľavy na vyrábané produkty

Bezplatné jazykové kurzy

Odborné školenia

Možnosť kariérneho rastu

Firemné akcie pre zamestnancov

Zaškolenie na uvedenú pracovnú pozíciu

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, dopravná prevádzka, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

organizačné a komunikačné schopnosti
presnosť a spoľahlivosť
zodpovednosť
praktické myslenie

Spoločnosť LIND MOBLER SLOVAKIA je stabilná a progresívne rastúca spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby čalúneného nábytku. História spoločnosti siaha do roku 2000, kedy bol ako súčasť dánskej spoločnosti Lind Group založený jeden z výrobných závodov na Slovensku, v meste Krupina. V roku 2011 došlo k prebratiu výrobného podniku nemeckou spoločnosťou 3C Gruppe, čím sa LIND MOBLER SLOVAKIA stal druhým výrobným závodom materskej spoločnosti v strednej Európe.

LIND MOBLER SLOVAKIA vyrába svoje produkty v dvoch výrobných podnikoch, od roku 2011 v Krupine a od roku 2017 v Prievidzi. Od roku 2011, kedy spoločnosť zamestnávala 165 zamestnancov, počet zamestnancov vzrástol, a tak k dnešnému dňu dáva spoločnosť prácu viac ako 780 zamestnancom v krupinskom a prievidzskom regióne.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4465291  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac