Skladník

LINAK Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Župčany 435, Župčany
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
747,50,- € , po skúšobnej dobe 776,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe inštrukcií a školení, pod dozorom vedúceho skladu, pracovník skladu pracuje s materiálom alebo dokončenými výrobkami podľa definovaných postupov.
Hlavné úlohy a povinnosti:
• Príjem, doprava a skladovanie výrobkov
• Práca s vysokozdvižným vozíkom
• Práca so skladovým scannerom
• Dodržiava pokyny vyplývajúce zo školení (ústnych alebo písomných)
• Disciplinovane sa riadi inštrukciami
• Spolupracuje so spolupracovníkmi na dosiahnutí najvyššej produktivity
• Udržuje pracovné plochy čisté a upratané
• Dodržiava všetky bezpečnostné predpisy

Bonusový systém:
- mesačný dochádzkový bonus = +25 €
- kvartálny bonus = + 25% platu
- finančný bonus raz ročne = + 50% platu
- dovolenkový bonus 2x ročne = 2 x 200 €

Benefity:
- príspevok na cestovné
- príspevok na kultúrne, športové alebo relax aktivity
- rizikové poistenie
- pracovné odevy a obuv nad rámec zákona
- odmena k pracovným výročiam, k životným udalostiam
- pitný režim zdarma
- príjemné pracovné prostredie, nová klimatizovaná hala

Ak Vás naša ponuka oslovila, svoje žiadosti spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na doleuvedené kontakty. Iba vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Výberové konanie z dôvodu celozávodnej dovolenky je plánované na august 2018. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadované znalosti / skúsenosti:
• Min. vzdelanie SŠ s maturitou
• Platný preukaz na vysokozdvižný vozík podmienkou
• Schopný čítať a pochopiť pokyny a čísla
• Disciplinovanosť, snaha učiť sa
• Skúsenosti s prácou so skladovým scannerom výhodou

LINAK Slovakia s.r.o. je pobočka medzinárodnej výrobnej spoločnosti s ústredím v Dánsku. Firma patrí medzi popredných vývojárov a dodávateľov elektrických lineárnych aktuátorov. Cieľom firmy je vývoj, výroba a predaj produktov, ktoré pomáhajú zlepšovať kvalitu života ľudí. LINAK Slovakia, s.r.o. patrí do skupiny LINAK Group, ďalšie výrobné závody sú v Dánsku, v USA a v Číne.

Na Slovensku je spoločnosť od roku 2007, v súčasnosti zamestnáva približne 240 zamestnancov. Spoločnosť disponuje vlastnými výrobnými kapacitami s modernými technologickými zariadeniami.

Víziou spoločnosti je pokračovať vo vysokom tempe rastu a stať sa jedným z popredných výrobcov na trhu.

Staňte sa aj vy zamestnancom spoločnosti LINAK Slovakia, s.r.o. a rozšírte rady spokojných zamestnancov. Váš životopis môžete zaslať na LB@LINAK.SK.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Župčany 435
08001 Prešov
ID: 1193756   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   747,50,- € , po skúšobnej dobe 776,- €