Konzultant prodeje

LIMITED ZONE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo jsme?

Jsme WOOD SEEDS rychle se rozvíjející česká firma, s unikátní investiční strategií v oblasti lesního hospodářství, pozemků a zpracování dřeva. Perspektiva a jasná budoucnost, zájem o dřevo vždy byl a neustále roste.

Do naší nové pobočky v moderních kancelářích na Praze 7, hledáme ambiciózní jedince s chutí naučit se něco nového a vydělat si nadstandardní příjem.

Rádi Vás zaškolíme a pomůžeme Vám nastartovat kariéru.

Dovednosti:

Velmi dobré komunikační schopnosti
zkušenosti s obchodováním výhodou
uživatelská znalost práce s PC a internetem
pozitivní a odpovědný přístup k práci
organizační dovednosti
chuť učit se novým věcem
český nebo slovenský jazyk slovem i písmem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost spolupráce na HPP nebo IČO
  • Fixní plat a odměny: 40 - 60 000,- Kč
  • Po zaškolení bonusy za dosažení předem stanovených cílů
  • Unikátní a rychle se rozvíjející projekt
  • Možnost využití firemního ubytování v centru Prahy
  • Karta Multisport
  • Komplexní zaškolení v oboru
  • Moderní pracovní prostředí v centru Prahy
  • Stabilitu velkého českého zaměstnavatele
  • Firemní akce, večírky a další společenské akce
  • Možnost kariérního růstu

Vytváříme místo, kam si cílevědomí lidé chodí vydělávat peníze ke splnění svých snů. Čekejte od nás maximální podporu a profesionální zázemí mezi lidmi, kteří budují kariéru.

Jste připraveni na změnu správným směrem? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

KONTAKTY:

tel. 608 327 141

tel. 606 862 360

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4483349  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc