Obchodný zástupca KOBERCE TREND pre SR

LIMEX ČR, s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
2.11.2021
900 EUR/mesiac900 € + 100 € (osobné ohodnotenie) + mesačné a štvrťročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte zmysel pre obchod, individuálnosť a radi šoférujete ?

Hľadáme spoľahlivého kolegu/kolegyňu, ktorý postúpi po cielenom koučovaní na pozíciu : OBCHODNÝ ZÁSTUPCA pre SR

Umožníme Vám osvojiť si všetky odborné znalosti a schopnosti pri aktívnom vedení predajného rozhovoru s veľkoobchodným zákazníkom a budovaním pevných obchodných vzťahov.

Pracovná náplň
• Starostlivosť a osobné stretnutia s pridelenými veľkoobchodnými partnermi
• Aktívne vyhľadávanie nových potencionálnych zákazníkov na celom území SR
• Prezentácia sortimentu priamo v teréne u zákazníkov a príprava cenových ponúk
• Plnenie a zodpovednosť za pridelené obchodné ciele
• Pravidelný reporting a analýza výsledkov

Ponúkame
• Ľudský prístup
• Zaškolenie a stálu podporu
• Stať sa súčasťou príjemného a úspešného kolektívu
• Dobré pracovné podmienky a ohodnotenie
• Možnosť vzdelávania a sebarealizácie
• Služobný automobil
• Mobilný telefón
• Nástup ihneď
• Plný pracovný úväzok
• Nástupná mzda 900 € + 100 € osobné ohodnotenie

Zamestnanecké benefity
• Zaujímavý systém motivačného ohodnotenia
• Účasť na rôznych firemných akciách
• Zamestnanecké zľavy
• Zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, budeme sa tešiť na Váš životopis s fotografiou a motivačným listom, ktorý zašlite na e-mailovú adresu [email protected], do predmetu správy uvádzajte Obchodný zástupca SR.
Ak sa Vám do 14 dní neozveme, neboli ste do výberového konania zaradený a Vaše osobné údaje nebudú ďalej spracovávané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme
• Minimálne SŠ s maturitou
• Komunikatívnosť, obchodného ducha, spoľahlivosť,
lojálnosť, flexibilnosť
• Záujem naučiť sa tovaroznalectvo a orientáciu na trhu
podlahových krytín
• Užívateľskú znalosť práce na PC (Word, Excel, Outlook)
• Vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Sme stabilná a prosperujúca spoločnosť s 25 ročnou tradíciou. Pôsobíme na českom aj slovenskom trhu a stále sa rozvíjame. Hľadáme do svojho tímu pozitívne naladených kolegov/kolegyne, zakladáme si na dobrých medziľudských vzťahoch a našim cieľom je byť jedna rodina.
ID: 4183798  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac