Reagujte bez životopisu

Tesári - systémové debnenie DOKA

Limestone SK, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacCeny individualne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná spoločnosť z Nových Zámkov príjme jednotlivcov, partie, skupiny na šalovanie stien a stropov zo systémového debnenia Doka a Peri.
Jedná sa vystavbu bytovych domov v Nových Zámkoch - SOHO Residence

- zázemie stabilnej spoločnosti
- samostatná a zodpovedná práca
- flexibilný pracovný čas
- motivačné platobné podmienky
- stabilná dlhodobá práca
- ostatné výhody na osobnom pohovore

Váš životopis starostlivo posúdime. Vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať telefonicky. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
technické zručnosti
prax v odbore
dobrý zdravotný stav
znalosť čítania výkresov - základy
ovládanie tesárskych prác, murárskyc prác

Sme firma, ktorá pôsobí na stavebnom trhu od roku 2005 a našou hlavnou činnosťou je výroba betónových zmesi, zemné a výkopové práce, stavebná činnosť, predaj a ohybanie bet. ocele a sietí, predaj kameniva, drvenie a triedenie stav odpadu a ine,..
Sme team ľudí, ktorý sa sústreďuje hlavne na monolitické stavby a priemyselné podlahy (pancierový betón). Našim hlavným cieľom je riešenie požiadaviek a spokojnosť našich zákazníkov. činnosť

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2473829  Dátum zverejnenia: 16.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac