Kuchár

LIMBA ŠK, spol. s r.o.

Miesto práce
[P] Parkovisko Koliba u Štefana, Poprad-Spišská Sobota
Termín nástupu
01.05.2022
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná príprava jedál podľa jedálneho lístku
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených receptúr
- zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
- udržiavanie čistoty, dodržiavanie hygienických štandardov a HACCP
- práca na zmeny aj počas víkendov (dlhý/ krátky týžden)

ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve , v stabilnej dobre zabezpečenej firme s majiteľom vyučeným v odbore a s dlhodobými skúsenosťami v gastronómii a v ubytovacích službách za VEĽMI výhodných platových podmienok s možnosťou každoročného platového rastu .

Informácie o výberovom konaní

Penzión & Restaurant 63 , (bývalý
Penzión – Koliba u Štefana) , Poprad - pri AquaCity)
- vybraných záujemcov budeme kontaktovať a bližšie informácie pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

reštaurácie a hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vítaná prax v obore , samostatnosť, schopnosť dodržiavania pracovnej disciplíny, príjemné vystupovanie , zodpovednosť ,

Sme etablovaná spoločnosť v rámci cestovného ruchu s dôrazom poskytovania kvalitných ubytovacích a stravovacích služieb , prevádzkujeme 2 penzióny a nový butikový hotel , moderné bistro a kvalitnú zabehnutú reštauráciu typu KOLIBA
Názov prevádzky RESTAURANT63 / bývalá Koliba u Štefana

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2494892  Dátum zverejnenia: 22.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac