Kuchár , pizzér, kuchárka , šéf kuchár , raňajkový kuchár

LIMBA ŠK, spol. s r.o.

Miesto práce
Koliba - Penzión U Štefana, Športová, Poprad-Spišská Sobota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
čím skôr
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
viac ako 900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie prípravy jedál v reštaurácii s bohatou návštevnosťou domácich a zahraničných zákazníkov , príprava raňajkových jedál , príprava pizze ,

ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve , v stabilnej dobre zabezpečenej firme s majiteľom vyučeným v odbore a s dlhodobými skúsenosťami v gastronómii a v ubytovacích službách za VEĽMI výhodných platových podmienok s možnosťou každoročného platového rastu .

Penzión – Koliba u Štefana , Poprad ( pri AquaCity) prijme nasledovný personál :
Kuchára/ku,
PS ( pomocnú sila do kuchyne (
čašníka / servírku do trvalého pracovného pomeru ( TPP ) za výhodných platobných podmienok . ( pre PS možnosť práce i na brigádu - dohodu o pracovnej činnosti )
Možnosť nástupu do práce : ihneď
Prax v obore vítaná, jazyková gramotnosť výhodou.
Kontakt : +421 905 593 692
Volať pracovné dni : 8,00 - 20,00 h

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.3.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

reštaurácie a hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vítaná prax v obore , samostatnosť, schopnosť dodržiavania pracovnej disciplíny, príjemné vystupovanie , zodpovednosť , v prípade pozície šéf kuchár prax v odbore min 5 rokov / nadštandartná výplata na miestne pomery /, príprava pizze a raňajkový kuchár može byť aj úplný začiatočník /čo je samozrejme aj adekvátne ohodnotené v mzde /

Sme etablovaná spoločnosť v rámci cestovného ruchu s dôrazom poskytovania kvalitných ubytovacích a stravovacích služieb , prevádzkujeme 2 penzióny a nový butikový hotel , moderné bistro a kvalitnú zabehnutú reštauráciu typu KOLIBA

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LIMBA ŠK , spol. s r.o.
Športová 4425/4
05801 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Karel
Tel.: +421905368275
E-mail: poslať životopis
ID: 2494892   Dátum zverejnenia: 28.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   viac ako 900 eur