Produktový špecialista v obchodnom tíme spoločnosti

Lima SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
4.1.2021
1 300 EUR/mesiacpočas skúšobnej doby, po skúšobnej dobe bude mzda upravená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konzultácie a technická podpora k operačným postupom priamo na operačných sálach (odbor ortopédia, traumatológia)
- pravidelné návštevy zákazníkov (operačné sály, lekári špecialisti) v regióne SR na každodennej báze
- servis operačných nástrojov
- logistika (pohyb operačných nástrojov/produktov)
- kooperácia v obchodnom tíme
- organizačné zabezpečenie firemných akcií, edukácii, odborných stretnutí
- udržiavať a rozvíjať dobré vzťahy so zákazníkmi
- pravidelné vzdelávanie zákazníkov
- pravidelné podávanie správ nadriadenému
- komunikácia s lekármi v nemocniciach

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- odborné produktové školenia
- služobný automobil, počítač, telefón
- mladý a dynamický kolektív
- možnosť kariérneho postupu na obchodného zástupcu
- po skúšobnej dobe bude mzda upravená

Informácie o výberovom konaní

- vyžadujeme CV aj v anglickom jazyku
- preferencia bydliska na strednom Slovensku, max. 40 km od Banskej Bystrice
- ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti
- kontaktovať budeme len vybratých kandidátov

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie, ekonomické vzdelanie, zdravotnícke vzdelanie (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a optimistické vystupovanie
- prirodzená schopnosť komunikácie
- výborné organizačné a prezentačné schopnosti
- cieľavedomosť a súťaživosť
- tímová spolupráca
- sociálne správanie
- charizmatická osobnosť

Spoločnosť Lima SK so sídlom v srdci Slovenska bola založená v roku 2008 ako dcérska spoločnosť renomovanej talianskej spoločnosti LimaCorporate, ktorá je medzinárodne uznávaným výrobcom kĺbových náhrad s vysokou úrovňou technológie a inovatívnosti.
LimaCorporate pôsobí v zdravotníckom segmente viac ako 60 rokov a v súčasnosti vlastní dcérske spoločnosti v 24 krajinách Európy, Ázie, Ameriky, Afriky a Austrálie. V kombinácii so sieťou distribútorov pokrýva Lima viac ako 42 krajín.
Víziou spoločnosti je stať sa vedúcou spoločnosťou na špecializovaných ortopedických trhoch s cieľom zlepšiť skúsenosti chirurgov a pacientov a ponúkať inovatívne riešenia šité na mieru.
V roku 2024 sa Lima Corporate stala súčasťou medicínsko technologickej spoločnosti Enovis, čím sa vytvoril „nový“ globálný líder s rozsahom v ortopédii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2596359  Dátum zverejnenia: 17.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac