Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy 1200 - 1500EUR čistého / mesačne

LIKY, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650 EUR brutto + diety + odmeny = 1200 - 1500 EUR čistého / mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vodič nákladnej súpravy (ťahač + náves)
- Jedná sa o prepravy v rámci SK, HU, CZ
- Každý vodič má pridelené vlastné vozidlo
- Nejedná sa o turnusovú prácu.
- Jazdí sa podľa platnej legislatívy 561/2006
- Preplácanie kurzov KKV, preplácanie zdravotných prehliadok a psychotestov

- Vernostný program
- Dovolenka platená zo základu 1200EUR netto
- Finančná odmena za spotrebu
- Mobilný telefón
- Koncoročné odmeny
- Stabilné zamestnanie
- Prevádzka vozidiel je zabezpečená palivovými kartami a automatickým platením mýta

Informácie o výberovom konaní

-karta vodiča
-psychotesty
-zdravotná spôsobilosť
-kvalifikačná karta vodiča

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Komunikatívnosť

Stabilná rodinná firma fungujúca v oblasti dopravy a logistiky viac než 11 rokov.
Disponujeme moderným vozovým parkom s pravidelnou obnovou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bottova 574/4
03401 Ružomberok
ID: 2253689   Dátum zverejnenia: 5.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650 EUR brutto + diety + odmeny = 1200 - 1500 EUR čistého / mesačne